wedstrijd waarin zij een gelijkwaardig tegenstander bleek. Dat we echter al na enkele minuten met 1-0 achter kwamen, lag nou niet direct aan de kracht van Hegelsom maar aan het blinde vertrouwen in onze buitenspelval van onze verdediging. Want terwijl wij ervan overtuigd waren, dat het buitenspel was, kon de Hegelsomse aanvoerder rustig doorwandelen en scoren. Toch hadden we op dat moment al een veldoverwicht maar wat we ook probeerden, het lukte maar niet om te scoren. Laat in de eerste helft was het echter René van Lieshout, die met een prachtige dieptepass Sjaak Cornelissen op maat bediende en die ook dank baar scoorde, zodat we toch nog verdiend konden gaan rusten met een 1-1 stand. Nu weet ik dat mijn fans steeds talrijker worden, op school wordt zelfs overwogen om een verzameling van mijn verslagen onder de naam K.K.K.K. (Kate's Komische Kolder Kro niek) als verplichte lectuur uit te brengen en dus zijn er ge noeg mensen, die denken waar is die rust nou voor nodig? Nou, laat ik je dit zeggen, die rust is hard nodig. Ten eerste de thee moet op, die wordt ook niet voor niets gezet. Ten twee de kunnen wij elkaar eens goed de huid volschelden want zoiets doe je normaal niet op het veld (wat heet hier normaal). Ten derde heeft onze coach 3 kwartier lang lopen denken over het taktisch concept en die vertelt dan zijn manier van aanpak in de 2e helft en dat proberen wij dan uit te voeren. Ten vierde en dan ook beslist als laatste kunnen maagkrampen en andere overtolligheden verwijderd worden. Waarna we er dan naar snak ken weer naar buiten te mogen. Dat de door Chris bedachte tips ook soms te moeilijk zijn, bleek wel weer toen wederom Hegelsom de leiding nam terwijl volgens planning wij dit hadden moeten doen. Enigszins aangeslagen door deze tegenvaller, hadden wij het behoorlijk moeilijk en het duurde dan ook zeker 15 minuten voordat we weer een veldoverwicht hadden. Hierna was het weer Oostrum, dat de toon aangaf (wel een lage)Na hoekschop op hoekschop geforceerd te hebben, lukte het tenslotte 5 minuten voor tijd de gelijkmaker te scoren. Vanuit een hoekschop kwam de bal via via bij Sjaak Linskens terecht en deze kon het laatste kruisje op zijn schoenen krassen (nee, niet Sjaak maar de schoenen speelden hun laatste wedstrijd) door via onderkant lat te scoren. We probeerden nog de volle winst te pakken maar dit zou niet verdiend geweest zijn, zodat we allen tevreden wa ren met deze gelijke stand. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TOTOL_0_T_T_0T_0_T_0L_0_T_T_0T_0 TO LOTTO Maandag 26 maart uitbetaling van kleine prijzen ƒ500-/6000) 's avonds van 7-9 uur. S.v.p. kopie meebrengen. Nieuwe formu lieren kunt U dan ook inleveren, ook spelers die woensdag of 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 10