waaronder dergelijke zaken ressorteren. Deze snelle reactie wordt als positief ervaren. En nu maar hopen dat verbetering ook niet lang op zich laat wachten. - Sinterklaasviering. Wij zullen schoolbestuur informeren omtrent ons standpunt in zake Sinterklaasviering; met name rond de optocht. - Rechtspositie. Gedachtenwisseling vond plaats omtrent rechtspositie van dorps raad. Vooral van belang als werkcomité optreedt als organisa tor en hierdoor ook de eindverantwoordelijkheid draagt (ook financieel) o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BOND VANOUDEREN TE_OOSTRUM De leden van onze bond worden bij deze uitgenodigd op de Algemene Jaarvergadering, welke gehouden wordt op donderdag 15 maart a.s. in het Gemeenschapshuis, aanvang 14.00 uur. Agenda 1. Opening. 2. Notulen. 3. Financieel verslag 1983. 4. Verslag kascommissie 5. Jaarverslag 1983. 6. Bestuursverkiezing. Aftredend en niet herkiesbaar: J. Joosten P. de Kleijn Voor de vacatures zijn kandidaat gesteld: Mevr. J. Camps-Claessens H. v.d. Venne 7. Benoeming kascommissie: aftredend Mevr. Custers-Peeters 8. Bespreking reizen. 9. Kerstviering. 10. Mededelingen - rondvraag - sluiting. Gezien de belangrijkheid van deze vergadering doen wij een dringend beroep op onze leden; deze vergadering bij te wonen. Na afloop zal er een film over Oostrum van vroeger tijden worden gedraaid door de Voorlichtingsambtenaar van de Gemeente Venray, de Heer G.A. Schütte. Vóór de vergadering kunnen nog andere leden voor het bestuur kandidaat worden gesteld. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 3