7. Fall Down 39 7. Sjopins 37 (20) 8. Altijd Raak 38 8. Hustlers 34 (20) 9. All in Two 21 (20) 10. Spares 18 (21) Afgelopen dinsdag waren de Sigma's vrij en de Returns konden dus punten inhalen. 3 punten was genoeg geweest voor de eerste plaats. Helaas, de tegenstand van de Hustlers was zo groot dat er niet meer dan een 2-2 gelijkspel inzat. De Returns hebben nu evenveel punten als de Sigma's maar een lagere totaal als Pin- fall. Ze hebben echter nog een wedstrijd minder gespeeld. De Strikers moeten oppassen anders haken ze af bij de strijd om de titel. Ze verloren hun wedstrijd tegen de Red Arrows, en hebben nu een achterstand van 3 punten (én 21 wedstrijden gespeeld) op de bovenste twee. Nog niet onoverbrugbaar, maar zorg dat jullie bijblijven. Vanaf plaats 4 tot en met plaats 8 blijft ook nog alles moge lijk. De achterstand op de bovenste drie is weliswaar 13 punten of meer, maar het verschil onderling varieert van 1 tot 8 pun ten o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KORTE VARANTIE_MET HEMELVAART De Rabobanken in de regio Venray organiseren voor U een korte vakantie met Hemelvaart. Deze 4-daagse reis heeft als bestemming ALTENAHR. Vertrek op donderdag 31 mei (Hemelvaart). InstapplaatsOostrum. U verblijft in het uitstekende Kurhotel "Zur Post". Excursies naar Koblenz, Keulen, Bonn, Bad Neuenahr. Verzorging volpension vanaf diner op eerste dag inclexcursies. Prijs: bij gebruik 2 pers. kamer standaard: 349,Voor ka mers met douche en WC éénpersoonskamer geldt een toeslag. Boekingen en informatie: Rabobank Oostrum. Z0MERVAKANTIE_1984 Wacht niet tot het laatste moment met het regelen van Uw zomer vakantie. Wij willen gaarne Uw reservering verzorgen. Bij onze bank hebt U keuze uit vele mogelijkheden. Bent U niet gebonden aan het hoogseizoen, profiteer dan van de vaak aantrekkelijke mogelijkheden in voor- en naseizoen, zoals 2 boeken - 1 betalen; 3 boeken - 2 betalen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 13

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13