Peter Janssen bij één van de Leunse aanvallen nog net in Wiel zijn handen blijven. Vijf minuten voor tijd was het weer Leunen dat via een counter de bal buiten het bereik van onze keeper in de slingers en ballonnen schoot. In de resterende tijd kwam Oostrum niet verder meer dan een kopbal op de lat. Zo eindigde deze sportieve wedstrijd in een geflatteerde over winning voor Leunen en konden we na een hete douche terugkeren naar Arie, waar de verjaardagstaart klaarstond. Wiel, die de vier ervoor kreeg (en er 4 achter zich)en Wim die de vier er achter kreeg, proficiat! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4_-_M0NTAGNARDS_4 1-6 (1 - 3) Al ruim drie maanden hadden we thuis niet meer verloren en om dat de koploper op bezoek kwam, wisten we dat we het moeilijk zouden krijgen om deze periode met minstens 1 week te verlengen. Het is ons^/uiteindelijk dan ook niet gelukt, zodat we nu weer opnieuw aan het sparen kunnen. Enigszins gehandicapt omdat 2 spelers koorts hadden, Harrie Linders plankenkoorts (sinds vo rige wedstrijd en Leo Wilms hooikoorts (sinds vorig weekende) begonnen we met een echte onpartijdige! "onpartijdige" de wed strijd tegen koploper MontagnardsHet werd een gelijkopgaande wedstrijd, waarbij de meeste doelpunten door Montagnards gemaakt konden worden na enkele fouten van enkele spelers. Vooral onze gelegenheidsdoelman (ik mocht van Harrie zijn naam niet noemen) had geen al te gelukkige dag vandaag. Ver in de eerste helft toen we reeds met 0-3 achterstonden, konden we wat terugdoen. Het was nlTon Kessels, die een terugspeelbal onderschepte en Jan Custers op maat bediende, die van 2 meter niet miste, zodat we konden gaan rusten met een 3-1 achterstand. Ook na de rust eenzelfde beeld als in de eerste helft. Twee teams, die aan elkaar gewaagd waren maar een gelukkiger Bergen, zodat ook deze helft de doelpunten niet uitbleven en net als voor de thee weer 3. Bij een 5-1 achterstand, hadden we nog de kans om een tweede doelpunt te maken toen wij een strafschop toegekend kregen maar Sjaak Linskens was zaterdag iets te lang bij zijn broer gebleven en had te weinig comsumpties afgesla gen, zodat hij bij het nemen van deze strafschop moest kiezen uit minstens 3 hoeken, hij koos voor de buitenste rechterhoek, dus naast. Vanaf de uittrap van de doelman kon Montagnards uit lopen tot 6-1, wat tevens de eindstand werd. Toch ondanks de 6-1 nederlaag, heb ik een goede partij lopen voetballen. Waar of niet jongens? Kate Bush. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 15