00STRUM_2_-_LEUNEN_51_-_1 In deze wedstrijd heeft Leunen geen moment zijn koploperspo sitie waar kunnen maken. Oostrum heeft driekwart van de wed strijd de tegenstander in zijn greep gehad. Dat het geen over winning is geworden, heeft zijn oorzaak in het missen van en kele riante mogelijkheden in de eerste helft. Uit een scrimma ge voor ons doel scoorde Leunen geheel tegen de verhouding in, 0-1. Dit gebeurde een kwartier voor rust. Binnen enkele minu ten trok Martien Verstegen de zaak weer recht;op een koelbloe dige manier passeerde hij de laatste man en de keeper, i-i. Dit was ook de ruststand. Na rust verloren we de greep even maar Leunen wist hier geen gebruik van te maken. Naarmate de wedstrijd vorderde werd het spel wat harder en enkele spelers van beide kanten zullen deze dagen nog wel eens de kuiten smeren. Leunen leek tevreden met een punt en ging daar naar spelen en wij misten de macht om een beslissing te forceren. Al met al geen slechte wedstrijd maar ook geen om nog eens over na te praten. O—O—o—o-o—o-o-o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o-o-o—o—o—o—o—o—o—o-o-o—o-o-o LEUNEN 6 - OOSTRUM 34_-_l Nadat we het doel versierd hadden van onze doelman, die afgelo pen week 40 jaar werd, konden we beginnen aan de tweede wed strijd tegen Leunen. In deze wedstrijd werden een aantal spe lers duidelijk gehinderd door de mistflarden, welke waren blij ven hangen van de receptie van Prins Joos. Dat dit geen ideale omstandigheden waren voor een wedstrijd van een hoge kwaliteit, bleek dan ook. De eerste helft had een rommelig aanzien, waarin Leunen het beste en zeker het gevaarlijkste was. Dit resulteer de in een 2-0 voorsprong van Leunen met de rust, welke ook dik verdiend was. Onder de rust werd ons verteld hoe we het in de tweede helft wel moesten aanpakken. Aangemoedigd door deze speech, barstte het derde elftal na de pauze en de thee echt los. Met veel in zet en wat minder over- en inzicht werd het Leunse doel be stormd. Maar wat zo vaak gebeurt, gebeurde ook nu weer. Uit een snelle counter kon Leunen haar derde treffer in de touwen en de slingers werken, 3-0. Oostrum ging niet bij de pakken neerzit ten en een minuut later lag er ook aan de andere kant een in de touwen. Onze boerebruidegom Theo vocht zich door de Leunse de fensie en speelde de bal af aan John Wilmsen. Deze kon geheel vrijstaand, van dichtbij scoren, 3-1. Oostrum rook zijn kans en bleef sterk aandringen. Maar de "Anschluss-trefferbleef uit en de schaarse uitvallen van Leunen bleven gevaarlijk. Zo kon 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14