VRIENDSCHAPPELIJKE WEDSTRIJDEN ZATERDAG 18 FEBRUARI: Oostrum BI Meterik Dl Venray B5 Oostrum Dl aanvang: 13.30 uur veld 1 aanvang: 11.00 uur vertrek: 10.15 uur aanvang: 11.00 uur veld 1 Oostrum D2 Meterik D2 18 februari: A2 leider: Harrie Freriks 25 februari: C2 leider: Carlo Verheyen ZAALVOETBAL -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Na een winterstop van enkele weken die er eigenlijk niet was gingen de ploegen uit Melderslo en Oostrum de wei in voor de punten. Oostrum begon nerveus, te nerveus en door verdedigings- fouten stond de ploeg van trainer Broer v. Bergen (die onlangs z'n contract verlengde, ondanks aanbiedingen van F.C.Köln, Bar celona en Geysteren 7) al met 0-2 achter. Na het tweede doelpunt gingen we pas voetballen (dit was de me ning van onze Boerebrulloftorganisator en tevens doelman Theo Kessels). Dit goede voetballen had pas 7 minuten voor de rust succes. Carlo Verheyen, Henri Wilmsen en Henk v. Gogh waren de architekten van deze schitterend ingestudeerde vrije trap. Carlo Verheyen liep weg en trok de muur uit elkaar, Henk v. Gogh tikte de bal droog breed en Henri Wilmsen trapte nog dro ger in, 1-2. Na de rust was het spel matig. Er gebeurde niet veel bijzonders, al had Melderslo meer kansen dan Oostrum. Maar onze B.B.O.E.T.D. Theo Kessels was in goede vorm evenals Toetje Poels die erin slaagde een bal van de doellijn te keren, terwijl onze doelman al verslagen was. In de 84ste minuut kwam de gelijkmaker. Een schijnbaar afgeslagen bal werd door Henk v. Gogh op de rand van het strafschopgebied keihard rechtsboven in de kruising gepoei erd. Het was een mooie goal, maar Henk v. Gogh wilde niet dat dat gezegd werd, omdat zoals hij zelf in een interview na de wedstrijd verklaarde: 2 knullige goals het maakte en dat we daar door gewonnen hadden. Zaterdag spelen we tegen Ysselsteyn en s avonds gaan we met z'n allen naar het Aldewievebaldit op dringend verzoek van onze B.B.O.E.T.D. Theo Kessels. N.B. B.B.0ET.DBoerebrulloftorganisator en tevens doelman. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 9 OOSTRUM 1 - MELDERSLO 1 2-2 (rust 1-2)

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9