verschil, van Jeanne Swinkels (171 - 172). De nieuwe Venrayse Kampioene bij de Dames werd dus Jeanne Swinkels. Jeanne verbe terde overigens in de voorronde ook het dames baanrecord met 3 pins van 265 naar 268. Bij de Heren-2 begon de eindstrijd met een game tussen Theo Siebers en Twan Peeters (167 - 199)Twan won maar werd vervol gens geklopt door Hans Thijssen (185 - 154). Hans bleek ook in de beslissende game, tegen Math Stoks de sterkste (214 - 135) en werd overtuigend Kampioen bij de Heren- 2. Bij de Heren-1 veranderde niets meer aan de rangschikking zoals die na de voorrondes en halve finale vaststond. Jimmy Branje verloor van Piet Beerkens (186 - 190)Piet verloor op zijn beurt van Jos Janssen (183 - 199) en Jos moest uiteindelijk het hoofd buigen voor Eef van Merkestein (156 - 214)die met een sterke finish Kampioen bij de Heren-1 werd. Jeanne, Hans en Eef van harte gefeliciteerd met het behaalde Venrayse Kampioenschap 1984!!! We kunnen met z'n allen terug zien op een goed georganiseerde en spannende strijd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Deze bloeiende vereniging heeft, mede gesteund door de reeks van geslaagde aktiviteiten tijdens de vorige seizoenen, ook voor dit jaar weer een programma samengesteld waar zoveel moge lijk fietsliefhebbers(sters) in de regio gebruik van kunnen ma ken. Uit dat programma blijkt, dat er voor elk wat wils, en dat op de fiets natuurlijk, aanwezig is. Daarom hier een greep uit de reeks van evenementen, die er op touw gezet worden: - een jeugdkamp in de Belgische Ardennen dit voorjaar; - een lang weekend aan de Moezel in Duitsland voor de wat oude re leden; - elke zondagmorgen georganiseerde toerritten met volgwagen voor zowel de geoefende trimmers alsook voor de beginnelingen en de erg jonge leden; - een jeugdtoernooi voor de wedstrijdrennertjes - diverse clubkampioenschappen; - een schooljeugdronde in Oostrum; 16

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 16