Voor de thee bleken we niet meer in staat, ondanks goed voetbal, deze flaterende stand om te buigen naar een gelijke stand of een eigenlijk verdiende voorsprong. Na de rust werd hetzelfde spelbeeld geboden. Met dit verschil, dat men nu wel tot scoren kwam. In de 10e minuut was het Wiel Bovendeert die uit een voor zet van Wim van Dijk tot scoren kwam, 1-1. Zeven minuten later streek Wim de eer voor zichzelf op door via de keeper de stand op 1-2 te brengen. Het laatste kwartier was het ritme geheel uit het spel, hetgeen aan beide zijden uitmondde in paniekvoet bal zonder dat er overzicht gehouden werd. Na het laatste fluitsignaal vertrok Oostrum 3 met de 2 dik-ver- diende punten huiswaarts om nog enkele achterstallige verjaar dagsconsumpties te nuttigen. Al met al een goede start van de 2e helft van de competitie. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AMERICA_7_-_00STRUM_4t Afgelopen zondag mochten wij weer eens naar buiten van de K.N. V.B. en daartoe togen we naar America waar we moesten aantreden tegen de plezante nr. 7. Omdat we geen keeper meer hebben, mocht de grootste (qua lengte) in het hokje plaatsnemen, ondanks de uitgeschroefde noppen was dit toch Henk Claassen, maar aan hem heeft het niet gelegen. Zijn plaats in het veld werd ingenomen door Wien Staaks. De hoofdrolspelers in deze wedstrijd, buiten die 12 van Oostrum, waren de keeper van America en de scheidsrechter, deze laatste was in het dorp bekend als korfbalscheidsrechtermaar die spe len ook met een ronde bal, dus dat moest maar gaan. Van de eerste helft valt niet veel te vertellen alleen dat Jan Custers de lat trof en onze laatste man de bal miste, 1-0. In de tweede helft wisten wij al snel de stand gelijk te trekken, maar dit doelpunt werd op aanwijzing van de grensrechter afgekeurd. Op dat moment liet Oostrum de moed een beetje zakken en kwam Ame rica op 2-0. Pas hierna kon Oostrum wat terug doen. Het was Ton Kessels die zijn nieuwe schoenen niet nodig had, maar wel z'n handen (om te juichen) om 2-1 te laten aantekenen. Een tweede misser achter zorgde voor 3-1. Als we hierna nog de helft van de kansen benut hadden, hadden we nog dik gewonnen, maar ditmaal zat er niet meer in. Omdat shirts ruilen te duur wordt, hebben we daar wat op gevon den en vond na de wedstrijd de premiere plaats van het ruilen van taarten, welke hierna in de kantine genuttigd werden. Een ander onderwerp wat Oostrum (dus ook Oostrum 4) bezighoudt is de Boerenbruiloft. Door de literaire kwats voortvloeiend uit de Cultureel progressieve bui welke de voetbalclub momenteel doormaakt, heeft de carnavalsclub van Oostrum "de Karklingels" 11

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12