SW0LGENSE_B0YS_2_-_00STRUM_20-0 In de eerste helft van de kompetitie was Swolgen in Oostrum niet verder gekomen dan 0-0 en mocht Oostrum zeggen, dat ze een punt gepakt hadden. Nu wederom een 0-0 uitslag maar nu mocht Swolgen blij zijn met een punt. De eerste helft was duidelijk voor Swolgen en voorkwamen we soms met wat kunst en vliegwerk een doelpunt. We hielden te kort balbezit en het is aan de verdediging en aan goed keepers werk te danken, dat het bij rust nog 0-0 was. De tweede helft was echter helemaal voor Oostrum. Er deden zich door onbegrijpelijke beslissingen van de scheidsrechter nog en kele malen hachelijke situaties voor ons doel voor, maar naar mate de wedstrijd vorderde, werd duidelijk, dat Swolgen kondi- tioneel aan het einde zat. Hierdoor werd er door Swolgen enkele malen hard aan de noodrem getrokken. We lieten ons niet intimi deren, al was het goed dat er soms een kleine pauze was voor blessurebehandelingen Kort voor tijd schoot Martien Versteegen tegen de paal en snak te Swolgen naar het eindsignaal. Deze wedstrijd maakte duide lijk, dat het goede trainingsbezoek dit jaar, zijn vruchten be gint af te werpen en dus noodzakelijk is. Voor de statistici: het was de vierde opeenvolgende wedstrijd (alle ook nog uit) waarin we ongeslagen bleven. P.S. Zaterdag a.s. AldewieverbalOm 20.15 uur komen we bijeen bij Arie en Jo om samen met de wederhelft dit gebeuren op te luisteren. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MELDERSLO 4_-_00STRUM_31_~_2 Na een rustperiode van enkele maanden werden de spelers van Oos trum 3 weer in de wei losgelaten, voor een competitieduel tegen Melderslo 4. Uit deze wedstrijd zou moeten blijken of het wedstrijdritme na deze lange periode nog aanwezig was of dat het compleet verloren was gegaan in alle achter ons liggende feestdagen. Al spoedig bleek dat de trainingen en vriendschappelijke wedstrijden niet voor niets zijn geweest. Oostrum nam vanaf de meet het spel in handen. Er werd goed aanvallend voetbal gespeeld, telkens op nieuw van achter uit opbouwend. Er werden vele kansen gecreëerd die maar net hun doel misten. Ook de aanval via de vleugels ver liep naar wens. Het enigste wat Melderslo hier tot zover tegen over kon zetten was paniekerig uitverdedigingswerkMaar, zoals in menige wedstrijd voor de winterpauze mocht Oostrum geen ge luk hebben, en was het Melderslo dat uit een misverstand in de achterhoede tot scoren kwam, 1-0. 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 10