biel postkantoor. Het in verband hiermede geldende parkeer verbod blijft dan ook van kracht. Gemeenteraadsvergaderingen Kennis wordt genomen van schrijven met data van geplande Ge meenteraadsvergaderingen voor 1984. Overweg Mgr. Hanssenstraat Van Ned. Spoorwegen krijgen wij een positieve reactie op onze brief, waarin wij aandacht vragen aan slechte toestand van overweg Mgr. Hanssenstraat. Met voldoening vernemen wij dat begin 1984 overweg weer zal worden opgeknapt, voorzover in onderhoud bij N.S. In brief van N.S. wordt er melding van ge maakt dat N.S. eveneens kontakt zal opnemen met Gemeente om zo mogelijk tot een gezamenlijke aanpak te komen. De hoop wordt uitgesproken dat er nu eindelijk misschien een blijven de verbetering op komst is. Oostrum's Weekblad. Ook wij zullen de gevraagde bijdrage ad 100,00 verlenen aan Oostrum's Weekblad om de redaktie mogelijk te maken wekelijks hun veel gelezen blad te doen verschijnen. Dankbetuiging Vergadering neemt kennis van ontvangst van enkele dankbetui gingen in verband met uitgereikte kerstpakketten aan zieken. Inspraaknota. Aan leden van dorpsraad worden afschriften verstrekt van in spraaknota t.a.v. dorps- en wijkraden. Voorzittersvergadering Besloten wordt de eerstvolgende voorzittersvergadering te houden in april. Voetgangerspad bij Gemeenschapshuis. Tijdens rondvraag wordt gewezen op gevaarlijke afstap, zeker als het donker is of bij glad weer, van voetpad tussen Ge meenschapshuis en Basisschool (noodlokaal)Wij zullen Ge meentewerken hierop attenderen en verzoeken maatregelen te nemen Kerstpakketten zieken. Overwogen wordt om behalve voor langdurig zieken ook kerst pakket beschikbaar te stellen voor personen boven een bepaal de leeftijd. Nog bekeken zal worden wat een eventuele veran dering in de praktijk zal betekenen. Overweg Oirloseweg/Witte Vennenweg. De aandacht wordt gevestigd op slecht zicht op de verkeers lichten nabij overweg Oirloseweg/Witte Vennenweg. Komend vanaf Oostrum heeft het links-afslaand verkeer slecht zicht op de verkeerslichten. Zeer onlangs heeft zich bijna weer een ernstig ongeval voorgedaan op genoemde overweg. Gewezen wordt op enkele zogenaamde "bijna-botsingen" in recente ver leden. Wellicht dat een waarschuwingslicht langs Oirloseweg 2

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 2