De zaal staat ter beschikking voor het zaalvoetbal iedere zaterdagavond van 18.30 uur t/m 20.00 uur. De bal en een pasje om de sleutel op te halen, zijn verkrijg baar bij Joos Linskens. Het ruilen van avonden tussen de ver schillende elftallen, dient onderling te gebeuren en dient medegedeeld te worden aan Ton Broeren i.v.m. verdere publikatie in het Oostrum's Weekblad. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 2_-_00STRUM_Al3_-_l Op een redelijk bespeelbaar veld werd de Al meteen onder druk gezet. We waren gewaarschuwd door het resultaat wat de Al on langs tegen Oostrum 3 (gelijk 3-3) behaald had. Als (het beken de woordje) we de kansen benut hadden, was het na een tiental minuten al 3-0 geweest. Uit een corner van Rini Janssen scoorde John Derickx met het hoofd 1-0. Wie dacht dat er nu rustiger gevoetbald zou worden, kwam bedrogen uit. De Al maakte dankbaar gebruik van de onrust in de middenlinie en achterhoede, al kre gen ze geen echte scoringskansen. Toch kwamen ze gelijk via een uitval over links; een mooi schot en Ronald was kansloos, 1—1. Vanaf de aftrap werd er weer gescoord doch nu aan de andere kant. Ben Peeters maakte een lange rush over het halve veld en maakte het zelf ook af, 2-1. Dit was ook de ruststand. De tweede helft is de Al weinig voor het doel van onze keeper geweest. Dat er slechts 1 doelpunt bijkwam (John Derickx), was zeker hun verdienste, al moet hierbij worden aangetekend, dat er een afmaker ontbrak, gezien enkele riante mogelijkheden. Al, bedankt, dat jullie voor ons als sparringspartner hebben willen optreden. Het was soms stevig maar nooit grof, dus een herhaling waard. o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o-o-o—o-o-o-o—o-o-o—o—O VERSLAG_00STRUM_4 Omdat wij bij de redactie de laatste tijd zoveel reacties heb ben ontvangen en ook een beetje uit nieuwsgierigheid, gingen wij op zoek naar de schrijver van het verslag van Oostrum 4 "Kate Bush". Wij begonnen het onderzoek op ons redactie-adres en wel bij Jan Raedts en vroegen hem of hij iets af wist van Kate Bush. Jan stelde ons toen de vraag of hij geregeld zondag voetbalde, wij dachten van wel. Hiermee was voor Jan de hele zaak afgedaan want dan had "Kate" de contributie betaald en hij was tenslotte alleen maar penningmeester. Van Jan Raedts kregen wij de naam van de voorzitter van S.V. Oostrum en zo stonden wij even later op de stoep bij Toon van 14

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 14