terecht kunnen. Voor de overige leden zoeken wij nog naar moge- li jkheden De leiding van C.O.Z.O. blijft voorlopig nog bij elkaar. Samen met enkele vrijwilligers van Ador en Iduna gaan we een Tienersoos opzetten. Meer hierover leest U elders in dit krant je. Lees dit!!? C.O.Z.O. houdt echter helaas op te bestaan. Wij bedanken vanaf deze plaats, alle kinderen, alle leidsters en alle belangstellende, die door de jaren heen het bestaan van C.O.Z.O. mogelijk gemaakt hebben. Het was een mooie goeie tijd Groetjes De leidsters van C.O.Z.O. ^RNAVALSVERENIGING_^DE_KARKLINGELS^ SENSATïONEEL OPTREDEN VAN TRENNESETTERS De karnavalszittingen 1984 zullen de geschiedenis ingaan als ge beurtenissen met een wat zwak begin en naarmate het programma vorderde duidelijk aan kwaliteit toenam en eindigde met als hoogtepunten Graad en Petran en de onvolprezen Trennesetters Piet Custers moest de spits afbijten met de buut leerling as tronaut, zijn 2e optreden ging hem beter af als strikster en mocht nu zelfs eensteek laten vallen. De Bêkse Klinkertjes hadden graag een groter podium ter beschik king gehad; ondanks dat gemis zorgden de 2 dansgroepen voor een mooi optreden. Oostrum's promotion met hun video-kamera door het dorp wande lend, zoemde graag in op gebeurtenissen en toestanden. Dankzij hun charmante waarzegster kwamen we veel over de toekomst te weten. De lichtvoetige Marion Dinghs, bekend parodiste uit Castenray zorgde voor de nodige hilariteit om tijdens haar optreden met Nar Leo I te dansen. Voorzitter en sekretaris van Venrays Vorstenraad, Hans Thomas sen en Ad Hoogeveen kwamen de trouw Belonen van 11 jaar lid van De Raad van Elf aan Chris v. Cuyck en Harrie Holtackers, Vorst Jan Raedts voor zijn 22-jarig lidmaatschap. Het Hofkoor "Oeretoe" kwam met enkele leuke liedjes, zoals: allemaol op de schouders, drink is uutParochiehuus en vooral KARKUNGELS

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7