atte ntie::: _att_enti_e_: tienersoos^ - j\t_te_n_ti_e_ attent i weer bij U langs om uw gedachten op papier te zetten. Weten jullie het nog, je mag zoveel namen noemen als je wilt (hoe meer, hoe liever) en voor elke naam die wij voor jullie noteren betaalt men dan 1 gulden. Die guldens gaan dan in kas voor onze jeugdkarnaval voor de Jeugdprinsenwagen, JeugdboerenbruiloftJeugdbal enz. dus ge woon voor onze jeugd met karnaval. Tenslotte een goede karnaval, begin je bij de jeugd en al zijn we dan met karnaval soms allemaal weer kinderen, toch heeft ook de jeugd een beetje recht op hun eigen karnavalsfeest Op ons eerste karnavalstreffenhet Jeugdprinsenbal, zaterdag 28 januari, zal de nieuwe Jeugdprins dan weer de winnaars van de prijsvraag bekend maken. Dus wij rekenen op uw goklust, want dat is natuurlijk in dit geval een absolute must, dus tot ziens. Alaaf JEUGDKARNAVAL ALAAF JEUGDKARNAVAL ALAAF_I_.'_:_ o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Zoals U elders in dit krantje heeft kunnen lezen gaat de vroegere leiding van COZO samen met een medewerkster van ADOR en een vrijwilliger van IDIJNA een eerste aanzet geven om in de Oude Watermolen in de beneden ruimte die tot nu toe door COZO gebruikt werd, een disco-soos voor tieners op te zetten. In eerste instantie is het de bedoeling dat er bijvoorbeeld op vrijdagavond of zondagmiddag een disco georganiseerd wordt waar alle jongens en meisjes van 12 tot 16 jaar terecht kunnen. In de toekomst gedacht, bestaat van daaruit weer de mogelijk heid om op andere tijden in de week aktiviteiten voor deze leeftijdsgroep te organiseren die hen mogelijk wel zal aanspre ken, bijvoorbeeld talentenjacht, thema-avonden enz. Dit zijn voorbeelden, verder zal dat door de tieners zelf aangegeven gaan worden. De eerste aanzet wordt door bovengenoemde vrijwilligers gege ven, maar dit groepje mensen redt 't alleen niet. Daarom willen wij via dit krantje een dringend beroep doen op U, Oostrumse mensen vanaf 18 jaar om mee te komen werken bij de verdere op zet van deze tiener-disco-soos Welke taken er allemaal zullen zijn, hoe vaak, op welke momenten dit alles moet nog duidelijk worden. Het belangrijkste nu is dat er nieuwe vrijwilligers bij moeten komen. Heeft U interesse, vindt U het leuk om met tieners te werken, meldt U dan aan of vraag om meer informatie bij Miep Kusters, Randenrade 22, tel.: 88180 of Mariet Swinkels-Kessels v. Broekhuizenstraat 9, tel.: 80350.

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 7