Liefde en warme geborgenheid zullen ANKE niet ontbreken. Peter en Toosvan harte proficiat met jullie dochter ANKE. Moge zij een blijvende vreugde uitstralen in jullie gezin. Ook wij roepen ANKE een hartelijk welkom toe in onze parochie gemeenschap; onze beste wensen vergezellen haar op haar verdere levensweg. Uw Pastoor. ROSTRUM/ KARNAVALSVERENIGING de karklingel Zondag 1.1. hebben vele genoten van het nieuwjaarsconcert gege ven door de Eikenhofkapel, Oere Toe, en de Joekskapel 't Göt. De organisator van de zittingsavonden de Heer M. Künen vindt 't een gelukkige zaak dat hij deze 3 verenigingen ook voor mede werking aan deze beide avonden heeft uitgenodigd. Ook is het de Heer Künen inmiddels gelukt het Oirlose duo Graad en Petran te contracteren voor de 20e 21e januari. Mochten er nog personen zijn die toegangskaartjes willen kopen dan is het goed te weten dat voor zaterdag 21 januari geen kaartjes meer voorradig zijn, echter voor vrijdag nog een be perkt aantal. Het adres voor verkoop entree-bewijzen is: Gien Arts, Randen- rade 50 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o "SCHOOLSPORT^ Het comité recreatie sport, organiseerde tijdens de kerstva kantie in Sporthal De Wetteling, een basketbaltoernooi voor jongens en een korfbaltoernooi voor meisjes. Voor onze school namen deel: Klas 5 en 6 Bij het basketbal eindigde klas 5 op een 4e plaats en klas 6 wist zich als 5e te plaatsen. Bij het korfbal eindigde klas 5 als 3e en de 6e klas wist be slag te leggen op een fraaie 4e plaats. Allen proficiat! o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARKLiNQELS 8

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 9