zodat wij met 2-4 aan het kortste eind trokken. Ondanks het slechte weer kunnen wij terugblikken op een ge slaagde oefenwedstrijd maar een gelijkspel of een kleine over winning was een terechtere uitslag geweest. 0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o TTV_-_OOSTRUM_ Toernooi Panningen voor recreanten, Met 17 jeugdspelers en 3 recreanten hebben we afgelopen zondag deelgenomen aan het recreantentoernooiAlhoewel er geen grote successen werden behaald hebben de meeste deelnemers wel een aantal aardige wedstrijden kunnen spelen tegen veelal onbekende tegenstanders. Jammer was dat een aantal jeugdigen uit Oostrum van 10 of 11 jaar moest aantreden tegen jeugdigen van 14-15 jaar wat toch een wel wat groot leeftijdsverschil was. Na de voorrondes bleek dat de 5 volgende leden verder mochten: Lars Beuving, Erwin Cremers van de jeugd en Bart Vande Venne, Luc Duyn en Leo Kuypers van de recreanten. Enkel Leo Kuypers won ook de volgende ronde, maar ging ten onder bij de laatste 8 in zijn klasse. Het aantal ouders, dat naar hun deelnemende jeugd kwam kijken was tot onze vreugde erg hoog. Bekerwedstrijd Voor de eerste keer in het bestaan van T.T.V. Oostrum zullen we een officiële wedstrijd voor de bekercompetitie in eigen huis gaan spelen. In een voorronde-wedstrijd voor de B-klasse ontvangen we op dinsdag 17 januari in het gemeenschapshuis Batave 2 uit Baarlo. Deze wedstrijden bestaan uit een zgn. Davis-cup systeem waarbij 2x2 spelers elkaar in enkel en dubbel zullen bestrijden op 2 speeltafels. Dus in totaal 10 wedstrijden. Daar deze wedstrijd zal aanvangen rond 20.00 uur geldt voor die avond het volgende: Alle jeugdleden hebben voor deze avond hun speeluur van 18-30 tot 19.45 uur. Voor de recreanten zullen die avond slechts_2 tafels beschikbaar zijn en er zal dan geen onderlinge compe- titie plaatsvinden. Op de andere 2 tafels zullen de wedstrijden voor de beker verspeeld worden vanaf omgeveer 20.00 uur. Meulespeule Tot onze vreugde vernamen we dat in augustus we derom de fijne Meulespeule door Iduna georganiseerd worden. We kunnen nu alvast onze deelname toezeggen om op het sportieve en ook ludieke vlak de andere Oostrumse verenigingen partij te geven. Succes met de opzet... o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 12

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 13