stond. Verder lieten wij het echter niet komen en toen ze uit geraasd waren stuurde wij Leo Wilms op avontuur, maar de hoe veelheid modder op zijn lichaam speelde hem parten zodat hij zijn solo net niet beloond zag met een doelpunt. Wie nog wel doelpunten kon maken was Sjaak Cornelissen die nog 2 keer kon scoren, een keer op aangeven van Sjaak Linskens en Gradje Vollenberg zodat de eindstand bepaald werd op 4-^2. Vanaf deze plaats wil ik namens Oostrum 4, Ruud en Maria Engels-Segers feliciteren met de geboorte van hun dochter en Giovanni met z'n zusje Jacqueline. Wij roepen Jacqueline een hartelijk welkom toe in dit kinder rijk elftal. Je Kate Bush o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_5 Om het ritme een beetje vast te houden was er een alternatief programma gemaakt en hierin moesten wij spelen tegen de vete ranen van ons S.V. Oostrum n.l. het 4de. Normaal wordt er bij ons geen verslag geschreven maar als tegen hanger van het meestal belachelijke verslag van Oostrum 4 wilden wij dit maal de waarheid schrijven. Er was van te voren de afspraak gemaakt dat ons ex-lid Ruud Engels in het begin een goal mocht maken als kado bij de geboorte van hun dochter. Dit doelpunt zou met een video opgenomen worden zodat de rest van de familie er ook van kon genieten. Helaas hadden wij alleen die cassette bij ons waarop de sex- film stond die wij gebruiken voor de "warming up" zodat de film niet doorging, maar het doelpunt wel, want uit een corner bokste Luc Vermeulen de bal beheerst voor de voeten van de gelukkige zodat hij kon scoren. Na een grove overtreding door 2 Oostrum 4 spelers ten nadele van Jos Martens mocht Theo Vandevenne de strafschop nemen en hier hield Harrie Daniëls zich nog aan de afspraak en dook in de verkeerde hoek. Dat Oostrum 4 voor de rust nog voor kwam moeten wij toeschrijven aan een tactische blunder van onze coach. Deze had n.l. in de bespreking verteld dat wij Gradje Vollenberg niet in de gaten behoefde te houden omdat deze toch niet kon voetballen, pas na de wedstrijd hoorden wij dat hij elke week gaat trainen (een tip voor de meeste van ons). Na de rust hadden wij het beste van het spel en terecht scoor den wij dan ook via Geert Schelbergen de gelijkmaker. Vanaf dit moment hield Harrie zich niet meer aan de afspraak en hield hij al onze schoten tegen. Door een defect horloge van de scheidsrechter (hij liet 5 mi nuten te lang doorspelen) kon Oostrum 4 toch nog de zege grij pen, want zij konden in deze periode nog 2 doelpunten maken,

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 12