REGÏOVOETBAL A.s. zondag worden de wedstrijden voor de regio-elftallen in Oostrum gespeeld. De aanvang van de wedstrijden voor de C-jeugd is om 13.00 uur en voor de B-jeugd om 14.30 uur. De spelers die hieraan mogen deelnemen krijgen een persoonlijke uitnodiging. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Na de dropping van de D en E jeugd op vrijdag 6 januari is er een blauwe trui van een van de kinderen achter gebleven. Deze kan opgehaald worden bij: S. ClaessensGoetzenhof 25, Oostrum. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_4 Omdat we van de K.N.V.B. niet mochten, was er een oefenwedstrijd ingelast tegen ons broertje Oostrum 5. Voor de wedstrijd hadden we afgesproken dat we het echt vriendschappelijk zouden houden en dat we het 5de wel een gelijkspel gunde. Deze instelling veranderde erg snel toen we de Oostrum 5 spelers tegen elkaar hoorde zeggen van: "Moeten wij tegen die oude van dagen" en eentje vroeg aan een van de kinderen van de spelers: "Hoe laat moet vader weer terug zijn in Schuttersveld?" Je begrijpt dat we bij het horen van zulke verhalen, zelfs de grootste manken weer in tijgers veranderen. Het was dan ook Oostrum 4 dat furieus begon wat al binnen een 10-tal minuten resulteerde in enkele goede kansen en veel hoek schoppen. Uit een van die hoekschoppen stompte de keeper de bal voor de voeten van Ruud Engels die beheerst inknalde en voor 1-0 zorgde. Dat ook scheidsrechters fouten kunnen maken ondervond Oostrum 4 even later toen Oostrum 5 ten onrechte een strafschop toe gewezen kreeg, zodat ze de stand weer gelijk konden trekken. Toch was het Oostrum 4 dat met een voorsprong droge kleren aan kon gaan trekken. Want het was Harrie Linders die, op goed aangeven van Sjaak Rutten, door de hele verdediging liep en alleen voor de doelman kwam te staan. Door deze te omspelen kwam hij echter in een moeilijke hoek te staan maar Gradje Vollenberg was goed meegekomen zodat deze de voorzet rustig in kon koppen. Doordat wij allen drijfnat waren door een winterse bui van 45 minuten mochten wij droge kleren aantrekken voor de 2e helft. In deze 2e helft hadden wij meteen op 3-1 kunnen komen, maar een lobje van Gradje Vollenberg trof enkel de lat. Dit was het sein voor Oostrum 5 om tot de aanval over te gaan en dit resulteerde in een goal zodat de stand weer gelijk 10

Oostrum's Weekblad | 1984 | | pagina 11