r^kj__parochie_o^l_1_vrouw_geboorte_te_oostrum AGENDA: 15 dec Harmonie, besprekingen met ouders van leerlingen en jeugdige muzikanten. 15 dec L.L.T.B. ledenvergadering: automatisering van ad ministratie 15 dec Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd voetbal. 15 dec Openbare interne vergadering oudervereniging 20.30 u. 18 dec Indoortoernooi S.V.O. afd. tennis, Schaapskooi Venray. 20 dec Bestuursvergadering S.V.O. afd. tennis. 20 dec Kerstviering O.V.B. 21 dec Kerstviering voor ouderen (bejaardenvereniging) 22 dec Kerstviering L.V.B. 23 dec Kerstviering jeugdvoetbal - jeugdtennis en COZO 5 jan. Bestuursvergadering S.V.O. afd. voetbal. 5 jan. Demonstratie-avond L.V.B. 5 jan. L.L.T.B. discussie-avond landbouw en milieu. 7 jan. Winterwandeling B.V. Vriendschap door Samenwerking. 8 jan. Nieuwjaarstreffen in het Parochiehuis Eikenhofkapel en Oeretoe. 10 jan. Jaarvergadering buurtvereniging "De Aide Beek", café Arie Vermeulen. 10 jan. Jaarvergadering O.V.B. 12 jan. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. voetbal. 15 jan. Harmonie, concert in het Speelhuis Helmond. 17 jan. L.L.T.B. gezinsdag/jaarvergadering in Vredepeel 19 jan. Lezing, de heer T. Kortooms, L.V.B. 20 en 21 jan. Zitting Karnavalsvereniging "De Karklingels" 25 jan. Universiteit Nijmegen, O.V.B. 26 jan. Kleine jaarvergadering L.V.B. 27 jan. Karnavalsbal Nieuw Spraeland, Karnavalsvereniging. 28 jan. Jeugdprinsenbal, Karnavalsvereniging. 29 jan. Receptie Karnavalsvereniging, 22 jaar J.Raedts in de Karnavalsvereniging. 4 f ebr Prinsenbal Karnavalsvereniging. 15 f ebr Fietscrosswedstrijd o-O-O-O-O-O-o-O-o-o-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O LS Ook voor de administratie gezinsbijdragen loopt het boekjaar 1983 ten einde. Van velen mochten wij de gedane toezegging reeds ontvangen. Vanaf deze plaats willen wij U dan ook dankzeggen voor Uw daad werkelijke steun. Zonder de financiële bijdragen door de paro- 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4