doeld als voorzet) en de bal precies onder de lat passte en Ro land volledig verraste, 1-4. We konden nog wat terugdoen door een goed opgezette aanval over rechts waardoor Greg de voorzet doorkopte en Ad met een fraaie drop-kick precies de kruising van het doel vond. Na de uitslag van 2-4 gingen we toch tevre den de kleedkamer in, na een zeer sportieve wedstrijd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AANGESLOTEN BIJ DE NEDERLANDSE TAFELTENMISBOND Oostrum d.d. 11-12-1983 ONDERWERPKORTE_WINTERSTOP_EN_KERSTTOERNOOI Korte winterstop. Afgelopen dinsdag is de laatste speelavond geweest voor dit jaar. Tenminste, voor wat betreft het gemeen schapshuis. Op 20 en 27 december zal er dus GEEN CLUBAVOND zijn, zowel voor de jeugd als voor de recreanten. Na de feest dagen zullen we op 3 januari 1984 weer voor een nieuw jaar van start gaan. Vanuit het bestuur willen we iedereen sfeervolle kerstdagen en een aanvaardbaar voorspoedig 1984 toewensen. Wedstrijd in Boxmeer. Op uitnodiging zullen we wel met een aan tal recreanten spelen op 20 december. Degenen, die daarvoor zijn uitgenodigd, worden voor het vertrek verwacht bij het gemeen schapshuis op dinsdag 20 december om 19.30 uur. De teamindeling is afgelopen dinsdag reeds bekend gemaakt. We wensen de 9 re creanten een prettige avond toe. Onderlinge competitie recreanten. Na overleg heeft de competi tieleider B. Kempen besloten de voorronde te verlengen tot eind januari. We verwachten dan echter wel, dat de mensen met de minste wedstrijden hun best zullen doen steeds aanwezig te zijn gedurende die maand. Daarna zullen we, mits er voldoende mensen zijn, in 3 poules verder gaan, waarbij we dan 2 keer tegen el kaar zullen spelen om 2 gewonnen sets. Aan het eind zal er pro motie uit C- en B-poule en degradatie uit A- en B-poule plaats vinden Kersttoernooi Panningen. Op zondag 8 januari 1984 hopen we weer met een flink aantal recreanten en jeugd naar Panningen te gaan. Leden van T.T.V. Oostrum hebben afgelopen dinsdag een inschrij vingsformulier meegekregen, maar ook niet-leden kunnen hier op dit zgn. recreatietoernooi meespelen. Gebruik hiertoe de adver tentie in de weekbladen van vorige week. Deelname is mogelijk vanaf 10-jarige leeftijd. Secr. L. Duyn 13 »»T.T.V. - Oost rum

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12