Lëider TOEPEN Donderdag 22 december toepen in de kantine. Aanvang 21.00 uur VOORLOPIGE DATUMS VOOR HET ZAALVOETBAL 17 december BI Leider Theo v.d. Pas 7 januari A2 Leider Harrie Freriks 14 januari Al Leider Joos Linskens 21 januari Dl Leider Toon Poels 28 januari C2 Leider Carlo Verheyen 4 februari Cl Ton Broeren 11 februari BI Leider Theo v.d. Pas 18 februari A2 Leider Harrie Freriks 25 februari Al Leider Joos Linskens De zaal staat ter beschikking voor het zaalvoetbal iedere za terdagavond van 18.30 uur t/m 20.00 uur. De bal en een pasje om de sleutel op te halen zijn verkrijgbaar bij Joos LinskensHet ruilen van avonden tussen de verschil lende elftallen dient onderling te gebeuren en dient medege deeld te worden aan Ton Broeren i.v.m. verdere publikatie in het Oostrum's Weekblad. Jeugdleidersvergadering: donderdag 15 december om 21.15 uur. OOSTRUM 2 - WITTENH0RST_4?_-_4_(vriendschappelijk) Nadat alle competitiewedstrijden afgelast waren, werd er zondag toch gevoetbald door het le en 2e elftal. Ondanks het regenen, vriezen en dooien, was het bovenveld in Oostrum zeer goed be speelbaar. We begonnen het eerste kwartier met zeer gretig voet balniettemin liep het best goed. Echter door een kleine ver- dedigingsfout werd al in de 3e minuut door Wittenhorst 0-1 aan getekend, nadat een teruggespeelde bal keihard in de touwen werd gewerkt. Nu waren we er al meteen van overtuigd, dat we goed moesten voetballen, wilden we niet met 0-10 de boot ingaan. Vijf minuten naderhand was het weer raak voor Horst, doordat in een tweegevecht de bal via een sliding in het doel belandde en een speler zich flink blesseerde nadat hij een harde bevroren plek voor de goal tegenkwam. Het spel van Oostrum zwakte wat af door de twee vroeg gevallen goals. Na de rust gingen we er weer met volle moed tegenaan. Maar Horst onderschepte een pass naar voren en via een 1-2-combinatie werd een fraaie lob over de keeper gegeven. Peter v.d. Burgt probeerde echter nog in te grijpen, maar ondanks handen- en voetenwerk ging hij er toch in. We gaven ons nog zeker niet verslagen en door veel geharrewar en geschop voor het Horster-doel was het good old Herman die in schoot en de keeper was kansloos, 1-3. Niet lang daarna was het Horst weer, in de 75e minuut, die een schot op goal gaf (be- 12

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11