ter steeds tegen één bepaald figuur op: Theo Kessels. Hij ramde de ene na de andere bal de goal uit. Aan de andere kant had Oostrum pech bij een schot van Henk van Goch (goed door de keeper gestopt). Een keiharde kamikaze-achtige zweef- kopbal van Carlo Verheijen 15 meter naast), en toen debutant Marcel Linskens (zaterdag nog goed voor een paar doelpunten in de A - jeugd) een lob iets te weinig hoogte meegaf. Ook het in zetten van een andere A-speler (Johnny vBergen) mocht niet baten. Alles bij elkaar een terechte uitslag. P.S. In verband met de bezuinigingen betreffende het inktver- bruik is het verslag deze week iets kleiner als normaal. OOSTRUM 3_-_WITTENH0RST_66_-_l Nadat we eerst een vergeefse poging hadden gedaan om via een relatie (Appolonius Hazenberg) de tegenstander om te kopen, besloten we afgelopen zondag toch maar om het op eigen kracht te proberen. Dat dit heel goed mogelijk is, bleek al gauw want na 4 minuten was het Peter Coopmans die van dichtbij net naast schoot. Vier minuten later was het wel raak, toen dezelfde spe ler een voorzet van John Wilmsen afmaakte (1-0)Hoe goed John thuis geoefend had, bleek een minuut later, nadat hij na goed storen van Hub Emons, liggend de voorsprong op 2-0 bracht (goed geoefend jochie'.). Zo zat Oostrum na 10 minuten al op rozen, want wat de weken daarvoor niet lukte, lukte nu wel, nlscoren. Na 22 minuten zag John Wilmsen een lob via de lat over gaan en na 37 minuten was het Wiel Bovendeerdt die op de rand van buitenspel doorging en de ontstane kans bekwaam afrondde (3-0). Zo kon Oostrum de eerste helft met een ruime voorsprong afslui ten en gingen we genieten van een wel verdiend kopje thee. Voor de tweede helft kregen we de opdracht mee om het eerste kwartier de nul vast te houden, hetgeen niet helemaal lukte. Via een curieus doelpunt slaagde Wittenhorst erin om na 7 minu ten al tegen te scoren en de hoop in de Wittenhorster harten leefde even op. Deze hoop werd echter al snel de grond in ge boord door John Wilmsen, die 2 minuten later via een kopbal de voorsprong op 4-1 bracht. En vier minuten later was het dezelf de speler die de hele Wittenhorst-defensie verschalkte en de bal extra zachtjes inschoot om het spannend te maken (5-1). Na deze treffer was het moreel van Wittenhorst geknakt, en de wedstrijd nam duidelijk af in kwaliteit. Dat Peter Coopmans in de 43ste minuut besloot zijn tweede treffer te maken om zodoen de ons doelgemiddelde wat op peil te brengen, was alleen maar van belang voor de statistieken. Zo konden we na het laatste fluitsignaal terugzien op een dik verdiende overwinning, in een wedstrijd waarin de tegenstander zijn hogere klassering niet kon waarmaken. 12

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12