1 eetlepel melk een snufje zout 1 volle theelepel bakpoeder 1 theelepel stroop 1 theelepel kaneel 1 theelepel koekkruiden 1 theelepel nootmuskaat 10 minuten in de oven (niet te warm) Nog enkele mededelingen: - Dit schooljaar zullen er geen Sinterklaascadeautjes ge maakt worden door de ouders. De meeste ouders hebben er n.l. voor gekozen dat de school zorgt voor een kleinigheidje of lekkernij Dit jaar gebeurt het dus op deze manier. - De kinderen mogen op 7 dec. een sinterklaascadeau mee naar school brengen. 30 november komt Sinterklaas op bezoek. De Sint zal om half tien in de speelzaal van de kleuterschool zijn. Ouders die graag komen zijn van harte welkom', (a.u.b. wel tijdig aanwezig zijn)Wanneer U ook een kind op de peuterspeelzaal hebt kan Uw peuter tijdens het kleuterschool bezoek van de Sint, opgevangen worden op de peuterspeelzaal. Om half 11, direct na het bezoek van de Sint, mogen de kleu ters naar huis. (voor brigadiers wordt gezorgd). Met vriendelijke groeten, LEIDSTERS KLEUTERSCHOOL. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- MARIASCHOOL De school heeft op het ogenblik te weinig financiën om tele visietoestellen aan te schaffen. Daarom doen wij een beroep op de inwoners van Oostrum om nog werkende toestellen af te staan aan de school, wanneer U er niets of weinig meer mee kunt doen. Bovendien doen wij een beroep op de ouders van de leerlingen er voor te willen zorgen, dat de kinderen een handdoek bij zich hebben om de voeten te drogen na de gymnastiekles. Wij danken voor Uw medewerking, HET TEAM. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6