PROGRAMMA: - Huwelijksgoederenrecht - Erfrecht - Verzekering - Regelingen in het gezin - Beloning meewerkende kinderen - Bedrijfsoverdracht - Ruimtelijke Ordening De cursus omvat 10 bijeenkomsten van 13.30 tot 16.00 uur elke dinsdagmiddag van 10 januari tot 20 maart 1984. Kosten 60, per persoon te voldoen tijdens de eerste bijeenkomst. Cursus plaats wordt bepaald na opgave. Opgave vóór 1 december bij contactpersoon van agrarische vrouwen Mevr. Verheijen van Broekhuizenstraat 40. Tel. 82174. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DAMES O^V.B. Dinsdag 22 november gaan we op excursie naar het Dagblad voor Noord Limburg in Venlo. We vertrekken gezamenlijk met de trein van 19.30 uur. Dames, die mee willen gaan kunnen zich hiervoor opgeven bij Tiny Cornelissen. Tel. 80332. Graag vóór 21 november Aan deze excursie kunnen maximaal 28 personen deelnemen. Als de belangstelling groot is, is het mogelijk een tweede excursie te houden. _o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o In verband met de Kerstviering willen we vragen of er leden zijn die een muziekinstrument bespelen en bereid zijn op deze avond enkele kerkstliederen ten gehoren willen brengen, o.a. gitaar blokfluit enz. Dames die aan deze avond mee willen werken, kunnen kontakt op nemen met Rieky Basten. Tel. 80582. _0-0-0-0-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O-o-o-o-o-o-o-O Het dameskoor zal met de kerstviering de H.Mis zingen en heeft ons het bestuur gevraagd of de leden niet bereid waren enkele repetities bij te wonen. Er zullen enkele kerstliederen ingestudeerd worden. De repetities worden gehouden op woensdagavond, de eerste re petitie is op 23 november. Aanvang 19.30 uur in de Mariaschool HET BESTUUR. -O-O-O-O-O-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 4