VENRAY_7 - OQSTRUM 2 1 - 1 Vanaf het beginsignaal werd Venray door Oostrum sterk op eigen helft teruggedrongen. Na een tiental minuten leidde dat tot een kopbal van Martin Versteegen tegen de paal, doch doelpunten bleven uit. Na 20 minuten kwam er eigenlijk een eerste aanval van Venrayse kant en een afwachtende houding tussen verdediging en keeper (wie grijpt in?) was de oorzaak van 1-0. Vanaf dat moment verkrampte ons spel en ook al hadden we duide lijk veldoverwichttot aan de rust kwam de toch onzekere ver dediging van Venray niet in de problemen. In de tweede helft zagen we aanvankelijk hetzelfde beeld, doch naarmate de tijd verstreek raakten we wat geirriteerd naar el kaar en naar de tegenstander. Misschien was het wel in ons voordeel dat de scheidsrechter het nodig vond om van beide partijen een speler (ondanks de kou) voor een vijftal minuten te laten afkoelen. Vanaf dat moment werd er weer gevoetbald en het was Ton Fleur- kens die tien minuten voor tijd de verdiende gelijkmaker scoor de 1-1. De bal kwam van links voor, werd door enkele mensen gemist, maar Ton haalde vol uit en de keeper was kansloos. Direct na dit doelpunt waren er goede mogelijkheden om de volle winst te pakken maar de tijd die resteerde bleek te kort. Na een paar nederlagen dus één puntje, laten we hopen dat het een licht-puntje is, voor de wedstrijd van a.s. zondag. Supporters bedankt voor jullie aanwezigheid en tot zondag I OOSTRUM 3 - SPARTA_4 0_-_i We moesten de afgelopen zondag wel erg vroeg aantreden, n.l. om 09.00 uur voor een kontaktbijeenkomstDe konklusie was duide lijk. Er zou alles aan gedaan moeten worden om wat punten te vergaren om zodoende buiten bereik van de rode lantaarn-drager te blijven. Er zou dus eens gescoord moeten worden. Vanaf de meet begon Oostrum met goed opgezet aanvalsspel. Het was echter Sparta dat reeds na 8 minuten tot scoren kwam, vanuit een rommelige situatie voor het Oostrum's doel. Vanaf dit moment zette Oostrum alles op alles om deze ongeluk kige onderdiende goal te niet te doen. Achter werd man tegen man gespeeld en zo golfde aanval na aanval op de Sevenumse ver dediging. Diverse malen was Oostrum dicht bij de gelijkmaker. Eenmaal bijna door een kopbal van een Sparta-verdediger Zo hadden een schitterend schot van T. Broeren en een prachtige lob van J. Wilmsen zeker meer verdiend dan een tenauwernode redding van de doelman. Vanuit een vrije trap van L. Basten 15

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 15