Meerlo D2 - Oostrum D2 BW El - Oostrum El Oostrum E2 is vrij Aanvang 11.00 u. Vertrek 10.15 u. (per fiets) Aanvang 10.00 u. Vertrek 09.30 u. BEGELEIDEN_BIJ_HET_OVERSTEKEN JEUGDVOETBALLERS Woensdag 23 november: 13.00 uur Mevr. Engels - Mevr. Mommen 14.25 uur Mevr. Janssen - Mevr. Wilms VOETBALSPULLEN JEUGDSPELERS Al herhaalde raaien hebben ouders gevraagd of er tweedehands voetbalspullen te krijgen zijn. Er zijn na de laatste ruilbeurs diverse zaken overgebleven. Indien men nog spullen nodig heeft, kan men hierna informeren bij: Mevr. van Cuyck van Broekhuizenstraat 35 Oostrum. Tel. 84047. -o-o-o-o-o-o—o—o-o-o-o-o-o—o-o-o-o—o-o-o-o—o-o—o-o-o—O—O-O—o-o- 00STRUM_1_-_MEERL0 2 4_-_2 (Rust_l-2) Oostrum heeft zich na de nederlaag van vorige week in Well re delijk hersteld. Oostrum begon goed maar toen na een kwartier een goal uitbleef begon er iets te haperen in de machine. Meerlo profiteerde hier meteen van 0-1. Oostrum probeerde nog meer druk te maken maar weer viel er een goal aan de andere kant. Onze doelman (ook hij kan fouten maken) tastte mis bij een voorzet en het was raak 0-2. Na dit doelpunt ging Oostrum massaal in de aanval en net voor de rust was het toch raak. Carlo Verheyen ging op links door en trok de bal voor waar Henk van Goch de bal in het uoel wilde werken. Hij werd echter door een Meerlo-verdediger tegen de grasmat ge werkt. Penalty! Marnie Wijnhoven scoorde nadat de keeper de bal in eerste instantie niet klemvast kon houden 1-2. Na de hervatting ging Oostrum meteen fel van start en dit had al gauw resultaat. Een "Maradona - Cruyff - PeléM-achtige pass van Harry van Bergen lobde Carlo Verheijen op een "Carlo Verheijen"-achtige manier de goal in 2-2. Meerlo kwam na dit doelpunt nog enkele raaien gevaarlijk voor het Oostrumse doel en zelfs toen Marnie Wijnhoven met een laag strak schot Oostrum op voorsprong had gebracht, bleef Meerlo gevaarlijk. Pas in de laatste paar minuten toen Hans Wilmsen na een "Harry v. Bergen"-achtige pass van Carlo Verheijen fraai scoorde was Meerlo geklopt 4-2. P.S. Geert let ók ien, da wette toch. 14

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 14