bero Harrie van Bergen geblesseerd in het strafschopgebied lag wachtte iedereen tot E.W.C. de bal over de lijn plaatste. Dat deed men ook, maar aangezien dat gebeurde tussen twee palen en de lat betekende dit een doelpunt, 1-0. Oostrum probeerde hier na nog alles, maar zelfs in het veld brengen van A-speler Jeu had geen resultaat. Zondag tegen Meerlo 2. Tot dan! -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 00STRUM 2_-_WITTENH0RST_öj___2-5 Nadat twee weken geleden met pijn werd verloren van Wittenhorst 7 liep het afgelopen zondag weer verkeerd met Oostrum af. Cor had ons graag zien winnen, maar hij zal (weer) moeten wach ten tot aankomende zondag. Nadat het Oostrums team was ver sterkt met twee spelers van het 3e elftal werd er geknokt om het leven in de SPAR. Echter we werden al vroeg in de achter stand gezet door een aanvaller van Wittenhorst die goed had ge zien, dat de buitenspelval van de Oostrummers niet klopte, en daardoor 0-1 aantekende in de 3e minuut van de wedstrijd. Dit kwam voor ons natuurlijk aan als een hard geschoten bal in het gezicht. Met als resultaat dat verschillende spelers geïrri teerd raakten, en de snavel ook wijd open getrokken werd. Dit zoals we natuurlijk weten is zeer mentaliteitsverzwakkenden Horst lachte daarom ook hard nadat ze in de 7e minuut op pre cies dezelfde wijze 0-2 op het scorebord zagen verschijnen. Intussen waren alle spelers van het le elftal komen kijken en we wilden laten zien dat we ons niet zomaar lieten afslachten. Door een fraaie corner kopte Greg in, de bal kwam echter tegen de lat. Met behulp van de keeper die zijn "reddende" medespeler omver duwde kon Ton Fleurkens de terug springende bal inschie ten en het was 1-2. Door wijze woorden van de trainer in de rust probeerden we alles om de stand gelijk te krijgen, maar door flitsende aanvallen door de tegenpartij werd achtereenvol gens 1-3 en 1-4 gemaakt. We gaven ons nog zeker niet geslagen want we waren qua spel zeker niet de mindere (zoals gewoonlijk) Door een goede dieptepass van Herman kon de Oostrumse goaltjes- dief Yep Verstegen hard inschieten en de stand op 2-4 brengen. Door goed opgezette combinaties kon Horst weer antwoorden en ze brachten de stand uiteindelijk op 2-5. We blijven echter gemotiveerd en de volgende wedstrijd tegen Venray 7 zullen de punten (hopenlijk) voor ons zijn. P.S. Beterschap toegewenst aan Joop B(ui)s, onze verslaggever en medespeler, namens het 2e elftal. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9