Het Carnavalskoer "Oeretoe" vraagt nog altied leuke Oostrumse vasteloavendsliedjes um op de zittingsoavenden nor veure te brenge. Adres Wim Volleberg, Asselberghsstraat 6, Oostrum. AAN ALLE INWONERS VAN OOSTRUM In augustus hadden wij ons eerste lustrum er op zitten. 5 jaar slagerij Joos Truyen in Oostrum, en dat willen wij toch niet zomaar voorbij laten gaan. Op zaterdag 12 november demonstreren wij onze grill in zaal de Karklingel. In deze grill kan een heel varken of twee schapen of vier lam meren of vier speenvarkens gegrild worden. Dit kan binnen een zaal of andere feestruimte plaatsvinden. Dus geen kwade dampen I Hierbij nodigen wij U uit om een lekker stukje te komen proeven. half tien wordt het feestvarken aangesneden. U bent van harte welkom. Dieny en Joos Truyen. -o-o-o-o-o-o~o--q~ü~o-o—o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o-o-o—o—o-o-o—o-o- E.W1C1_2 - OOSTRUM l£__l-0__(0-0) Oostrum heeft haar eerste nederlaag te pakken. In Well werd met 1-0 verloren al was een gelijk spel voor Oostrum wel verdiend geweest. Zwaar verzwakt door het ontbreken van 3 spelers (schor singen en blessures) maar met een nieuwe grensrechter (Harrie Stedenspel) ging Oostrum naar Well. Vanaf de eerste minuten was duidelijk dat E.W.C. alles op de aanval zette. Maar dit "kracht voetbal" met. alles hoog voor de pot, leverde vooralsnog geen resultaat op. Oostrum daarentegen kreeg goede kansen. Henk van Goch (tegen de keeper op geschoten) en Henk Wilmsen (schoot net naast) hadden geen geluk. In de tweede helft leek Oostrum toe te slaan toen men een corner mocht nemen. Carlo Verheyen kopte de bal echter tegen de lat in plaats van eronder. Het spel golf de op en neer maar van "kwaliteits voetbal" was geen sprake. In de 75e minuut was het toch E.W.C. dat scoorde. Terwijl onze li- 8

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 8