limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. Donderdag 17 november: repetitie orkest in het gemeenschaps huis. van 19.00 - 20.30 u. generale repetitie voor het grote orkest. Zondag 20 en maandag 21 november: concert- en toneelavonden. pONATEURSRONDGANG HARMONIE_SUB_MATRIS_TUTELA^ Op zaterdag 12 november a.s. zal weer de jaarlijkse rondgang met donateurskaarten gehouden worden ten behoeve van onze Harmonie. Evenals voorgaande jaren zal ook dit jaar deze rond gang verzorgd worden door de leden van het bestuur van de Harmonie Tijdens deze rondgang worden donateurskaarten aangeboden, waarbij evenals voorgaande jaren weer wordt uitgegaan van een donatie-bedrag van 7,50. Hoewel dit bedrag inmiddels al enke le jaren op hetzelfde niveau staat, heeft het bestuur heel na drukkelijk gemeend dit bedrag niet te moeten verhogen, juist ook gelet op de verslechterde economische situatie. Voor dit donatie-bedrag ontvangt U een donateurskaartwelke kaart op vertoon recht geeft op vrije toegang voor twee per sonen bij een van de twee concert- en toneelavonden. Deze avonden: worden dit jaar gehouden op zondag 20 en maan dag 21 november a.s. in samenwerking met toneelvereniging De Vlasbloem. Bij voorbaat willen wij U voor Uw donatie heel erg bedanken. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DAMES L.V.B. Op woensdag 30 nov. a.s. excursie naar de kaasfabriek te Rijke voort Niet alleen de kaasfabriek wordt bezichtigd, maar ook de ver werking van consumptiemelk. Ieder zorgt voor eigen vervoer. Vertrek 8.45 uur. Deze excursie duurt 2^ uur. Degene die geïnteresseerd zijn graag opgeven vóór maandag 14 november bij Mevr. D. Wolters Tel. 82129. HET BESTUUR. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- vrouwe,. 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2