maar de keeper van Leunen liet de bal onder de voet doorrollen en het was 2-1 voor ons. Maar, ploef, daarop maakte Leunen weer gelijk. Enkele minuten later maakte Leunen uit een naar buiten spel ruikende situatie 2-3 en vlak voor het einde maakte Ton Kessels met een schitterende kopbal 3-3. Met deze uitslag had het team met de gemiddelde leeftijd van 34,9 jaar wel vrede. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL_- NIEUWS. Afgelopen zondag 6 november, vertrok ons 4-tal plus een handvol supporters richting Wanroy. Ze zouden deelnemen aan de N.K.B.- klubkampioenschappen en ze wilden koste wat kost niet het laat ste worden van de 9 deelnemende verenigingen. Nadat zij als eersten de 4-tal proef moesten rijden (die overigens lang niet slecht was) haalden zij 100 punten en stonden als 9e op de lijst Het zou dus een inhaalwedstrijd moeten worden en Theo Verstegen met Urselie en Frien v.d. Winkel met Goldschlager reden een dressuurproef die goed was, en stond Nobel als 8e genoteerd. Bij het springen lieten Jolanda v.d. Ven (die de zenuwen tot de laatste hindernis bedwong) en Piet Staaks beide een foutloos parcours zien. Doordat met springen door de concurentie nogal wat fouten werden behaald, klom Nobel op naar de 7e plaats En wat is dan mooier om tussen de "groten" onze 15-jarige Jolanda te mogen bejubelen omdat zij onze prijs af ging halen. TheiTheo, Jolanda, Frien en Piet, het was een leuke en span nende dag. Volgend jaar meer succes, al heeft niemand (Jury?) gefaald. Proficiat met het behaalde succes. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o-o-o-o-o- Op zondag 30 oktober werd in Bowling Bistro Venray gestreden om het Limburgse veteranen kampioenschap. Er werd door 61 bowlers aan deelgenomen. In de voorronde werden 6 games gespeeld. De beste 16 (Pinfall en Handicap) speelden vervolgens de finale. In de finale werden 3 games gespeeld. Het totaal uit de voor ronde telde mee in de finale. De Bowling Bond Venray was goed vertegenwoordigt. Maar liefst 18 leden namen aan het tournooi deel. Van deze 18 wisten zich er 9 te plaatsen voor de finale!! Uiteindelijk was ook plaats nummer 1 voor een lid van B.B.V. Ad van Hemert werd Limburgs BOWLING BOND VENRAY 11 n

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11