VENRAY_6_-_00STRUM_33-2(1-1) Oostrum 3 lukte het niet om afgelopen zondag een punt te beha len tegen Venrayal zag het er in eerste instantie wel naar uit. Nadat de scheidsrechter het beginsignaal had laten klinken, ging Oostrum furieus in de aanval om de wedstrijd zo snel moge lijk te beslissen. Na 12 minuten leek dat al te lukken, nadat Ton Broeren een goed opgezette aanval met een schot afsloot en de 0-1 voorsprong was een feit. In de eerste helft kreeg Oostrum nog voldoende kansen om de wedstrijd te beslissen en zo ging o.a. een schot van Peter Janssen via de paal achter. Zoals dan zo vaak gebeurt, was het de tegenstander die scoorde. U-t een hoekschop kon de bal niet weggewerkt worden, en een Venray-spe- ler kon op de grond liggende scoren (1-1) Oostrum kreeg nogwel enkele kansen maar de dik verdiende voor sprong voor de rust bleef uit. In de tweede helft ging Venray fanatiek van start na 2 minuten voetballen was het al raak toen een afstandsschot (of voorzet) via de onderkant van de lat doel trof (2-1)Oostrum was heel even aangeslagen maar probeerde toch de stand gelijk te trekken. Dit gebeurde niet en in de 75e minuut was het weer Venray dat uit een identieke situatie scoorde. (Wiel, volgende keer toch de ladder meenemen). Nog gaf Oostrum het niet op en met inzet van al haar krachten (en de trainer) werd er doorgegaan. Venray wankelde en via tijd- rekken wachtte zij op het verlossende eindsignaal. Toen Oostrum 3 minuten voor tijd in kon lopen, via een kopbal van John Wilmsen, tot 3-2 was de paniek aan Venrayse zijde compleet. De resterende (extra) tijd was te kort om de stand gelijk te trek ken, mede doordat John Wilmsen naar de soep en schnitzel moest (John, we hopen dat het gesmaakt heeft). Zo eindigde deze wedstrijd in een 3-2 nederlaag, ondanks het feit dat Oostrum een gelijkspel verdiend had. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- OOSTRUM 4 - LEUNEN 103-3 Na de vriendschappelijke wedstrijd van vorige zondag, ging het deze zondag weer om de punten. Na ongeveer 10 minuten ontstond er voor de goal van Leunen een enorme skrimitch, waar Sjaak Linskens als overwinnaar uit te voorschijn kwam (1-0)Enkele minuten later maakte Leunen ge lijk. De eerste helft was verder een gelijk opgaande strijd met de betere kansen voor Oostrum 4, maar de afwerking liet te wensen over zodat er verder niet meer gescoord werd. De tweede helft begon zoals de eerste geëindigd wasNa enkele minuten loste Henk Claessens een niet onhoudbaar schot op goal, 10

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10