Ysselsteyn El - Oostrum El Aanvang 10.00 uur Vertrek: 9.30 uur (per auto) Oostrum E2 - Ysselsteyn E2 Aanvang: 10.00 uur Veld II. Woensdag 9 november: 13.00 uur Mevr. van Cuyck - Mevr. Arts 14.25 uur Mevr. Cornelissen - Dhr. Ver meulen -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- PROGRAMMA VETERANENVOETBAL 00STRUM 1983 05 12 19 26 11 - 11 Oostrum 11 - 11 - Maashees o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o WITTENHORST 7_ - 00STRUM 2 3-0 Na een zinvolle kontaktbijeenkomstwaar onder andere: de tegen vallende resultaten tot dusver, de trainingsbezoeken en de spe- lersraad aan bod kwamen, togen we zeer gemotiveerd naar Horst voor de vriendschappelijke wedstrijd aldaar. In de eerste helft zagen we een hard werkend en ook goed spelend Oostrum. Wittenhorst werd vaak ver teruggetrokken op eigen helft. Scoringskansen waren er meerdere, doch Oostrumse doelpunten ble ven uit. Bij één van de schaarse uitvallen van Wittenhorst viel wel een doelpunt, al hadden ze daarbij hulp van Ad Verh(ui)gen die te zacht terugspeelde op de keeper. Een Horster speler kwam dankbaar tussenbeide en Ronald was kansloos. In de tweede helft kwam Wittenhorst sterker naar voren en bleek dat we op moeten letten met het goed opzetten van de buitenspel- val Door goed optreden van onze keeper konden doelpunten voor komen worden. Het moet echter gezegd worden dat ook in de tweede helft meerdere goede mogelijkheden tot scoren door ons niet be nut werden. Bij uitvallen van Wittenhorst vielen in de slotfase wel 2 doelpunten te noteren. 9 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- BEGELEipEN_BIJ_mT_OVERSTEKEN_JEUGpVOETBALLERS:

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9