- Inmiddels is er een aanvang gemaakt met de trainingen voor de eigen leden. Doordat diverse leden ook nog lid zijn van de voetbalclub werden deze trainingen mede in overleg met S.V.V. op zondagochtend gehouden. 5Akkommodatie - Na de medewerking en de afspraken met gemeente en dorpsraad kon op 16 oktober 1982 gestart worden met de ontbassing van het terrein, als eerste werk om te komen tot een eigen crossbaan. Met een beperkt aantal medewerkers en de regen/ wateroverlast als handicap kon toch op het laatste moment, de baan voor de eerste wedstrijd gereed zijn. Daarna volg de een verdere afwerking van de baan en de voorzieningen. - Door veel eigen inzet en de medewerking van anderen, o.a. sponsors, konden een aantal zaken al in dit eerste jaar verwezenlijkt worden, zoals: leveren grond en machinaal grondwerk, starthek, omheiningen, div. masten, nummerborden, start- en finishdoek en div. materialen voor de verkoop van konsumpties - Ten behoeve van de wedstrijden konden we een aantal mate rialen lenen zodat we niet gelijk alles aan moesten schaf fen, te weten: dranghekken, steigermateriaal, nummerborden, keetwagens, geluidsinstallatie, copieerapp., typemachine, vlaggen, enz enz. Ook werd bereidwillig stroom en water afgestaan. 6. Aktiepunten^ - Zaken die het komende jaar bijzondere aandacht verdienen, zijn: a. Het uitwerken van de trainingen. b. Het maken van een wedstrijdreglement en een draaiboek. c. Het houden van eigen/open wedstrijden en clubkampioen schappen d. Ledenwervingen en instand-houden vereniging. e. Inventariseren en verdeling taken van bestuursleden en medewerkers f. Aanschaf materieel (voor zover mogelijk): o.a. magazijn, toiletvoorziening, vlaggemastenmarktkraam afd.enz. g. Afwerking akkommodatie:(afhankelijk van financiën) ver harding startheuvel en ondergrond starthek, platvorm voor speaker, schilderen starthek, enz. h. Onderhoud baan, terrein en materieel. i. Deelneming en begeleiding bij wedstrijden buiten Oos trum. 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13