- Drie keer werd er een bijeenkomst met de wedstrijdmedewer kers belegd waarbij taakverdeling en de ervaringen bij de eigen wedstrijden werden besproken. - Het (voorlopig) bestuur kwam bovendien nog 17 keer bij el kaar om een en ander te bespreken. Verenigingsvorm - Met medewerking van Notariskantoor W. Kooien te Venray wer den statuten vastgesteld en volgde een inschrijving bij de kamer van koophandel te Venlo - Per 2 oktober 1983 stonden er 28 leden ingeschreven. Wedstrijden - Voor 3 zelf te organiseren wedstrijden werd bij de gemeente vergunning verkregen. - Bij de F.C.C. "De Pritter" uit Overloon werd ervaring opge daan voor het organiseren van wedstrijden. - Op 24 april 1983 werd de baan geopend en onze eerste wed strijd met zo'n 90 crossers verreden. Na een inleiding door de voorzitter werd de opening verricht door dhr. W. Michiels met het laten starten van de leden-crossers welke ook de eerste initiatieven voor de crossclub namen. - De 2e wedstrijd die werd vastgesteld op 29 mei moest door de grote wateroverlast regen - modder) op het laatste mo ment worden afgelast. Jammer van alle werk. - Op 19 juni werd met circa 140 crossers de inhaalwedstrijd verreden. Deze wedstrijd kenmerkte zich door de (agres sieve) houding van onze naamgenoot uit Baarlo - De 3e wedstrijd werd met 132 crossers en onder goede omstan digheden verreden op 28 augustus 1983. - Met goed weer en enige belangstelling langs de baan werden op 2 oktober de eerste clubwedstrijden gehouden. In 5 groe pen van 5 werden 5 verschillende opdrachten met de fietsen op de baan uitgevoerd, 's Avonds werden de prijzen uitge reikt en onder het genot van enige konsumpties naar de vi deo gekeken (WK Fietscross) De eerste clubkampioen werd Rene Kivits met Jan-Hein Loonen op de 2e en Arthur Vermeulen op de 3e plaats. De groeps- prijzen bestonden uit medailles aan een lint met opschrift. - Door een aantal leden werd bovendien deelgenomen aan wed strijden buiten Oostrum. Hierbij werd voor transport en be geleiding gezorgd. - Ondanks de kleine foutjes verliepen deze eerste wedstrijden goed, met goed weer, in een goede samenwerking en in goede stemming 12

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12