Deze vriendschappelijke wedstrijd maakte duidelijk dat we de komende weken hard moeten trainen in het afwerken van de kansen, de durf om te schieten en het geloof in eigen kunnen. Aan de lijst van geblesseerden werd Joop Bus toegevoegd, die uitviel en naar later bleek zijn enkelbanden had gescheurd. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o OOSTRUM 4VRIENDSCHAPPELIJK Op 'n ijzig koude morgen, met 'n pril zonnetje aan de strak blauwe lucht, moest coach v. Cuyck aantreden met 'n wel zeer ge havend team. Meer als de helft van de stamspelers was min of meer geblesseerd, terwijl Goalie Peeters nog immer in Steyl ver toeft (zie verslag vorige week). Tel daarbij op dat Jan Custers, direct in de wedstrijd ernstig geblesseerd raakte en Huub Emonts tijdens de rust moest uitvallen, dan begrijpt U de zorgen van 'n geplaagd leider. Met Willy Coopmans als stand-in voor de vaste doelman gelukte 't Oostrum 4 dan ook niet om 'n goed resultaat neer te zetten, 'n Knullige eerste helft met 4 tegendoelpunten en 'n "doelpunt van de maand" van Jan Ewalts gaven 'n terechte 4-1 ruststand in 't voordeel van Resia. Na de pauze, waarin Til de mattenklopper eens ernstig hanteerde liep 't wat beter. 'n Aanval uit 't boekje leverde nog 'n schitterend doelpunt op van Ton Kessels. Hierna wist Resia nog eenmaal te scoren, zodat Oostrum 4 terecht met 5-2 verloor. Komende zondag gaat 't weer om de punten. Goalie Peeters, terug van de missiezusters zal ons hopenlijk redden van 'n nieuw debacle. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o FIETSCROSSCLUB "FLYING JUMPERS OOSTRUM" Op 25 oktober j.l. werd onze eerste jaarvergadering gehouden. Jaarverslag Na opening door de voorzitter werd verslag gedaan van alle akti- viteiten vanaf de oprichting tot op heden. Besloten werd om dit jaarverslag in het Oostrums Weekblad te vermelden. De penning meester kon meedelen dat dit jaar zonder schulden kan worden af gesloten. De kas is echter leeg en verdere uitgaven moeten daar om wachten. Agenda Besloten werd om in 1984 weer 3 open-wedstrijden te organiseren en de eigen clubkampioenschappen. Deelneming aan wedstrijden buiten Oostrum wordt vastgesteld aan de hand van het aantal deel nemers, de afstand en de hulp van ouders. 10

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 10