limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. sen in ontvangst nemen. Ook vanaf deze plaats willen we graag het tamboerkorps van har te feliciteren met het bijzonder fijne resultaat. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- DAMES_L1V1B1 De excursie naar de kaasboerderij op 5 oktober kan wegens om standigheden NIET DOORGAAN. Donderdag 13 oktober informatie-avond over de organisatie "Am nesty IndernationalDit is een internationale organisatie van vrijwilligers, die zich inzet voor de rechten van de mens. Aanvang 20.00 uur in het gemeenschapshuis. In kringverband worden de volgende cursussen gegeven: 1"De vrouw en de wereld rondom" Cursusleidster mevr. Koudenburg, kosten 18,voor 6 bij eenkomsten. Aanvang 26 oktober v.m. van half 10 tot half 12 in het gemeenschapshuis te Leunen. Verdere data 2-16-23 november en 7 - 14 december. Het volgen van actuele en maat schappelijke problemen en ontwikkelingen. Samen praten over b.v. opvoeding, ontwikkelingen in het onderwijs, werkgele genheid, werkeloosheid en sociale voorzieningen, gezonds- heidszorg, criminaliteit, rassendiscriminatie enz. De nodige informatie krijgt U van de leidster. De cursus zal overigens worden aangepast aan de wensen van de cursisten. Opgeven tot 15 oktober. 2. Gespreksgroep "De vrouw en haar geloofsgemeenschap" Gespreksleidster Maria van Kan, pastoraal werkster. Vier bij eenkomsten kosten 20,Aanvang 26 oktober van 8-10 uur 's avonds in de Wieënhof, Leunseweg 20a, Venray. Opgeven tot 15 oktober. In deze gespreksgroep willen we aandacht schen ken aan de vrouw als gelovige. Over haar ervaring in de kerk en in de kring van mensen vóór wie en met wie ze leeft en werkt. We willen nadenken en praten over ons eigen geloven er veranderingen, die wij ervaren in ons gezin en omgeving. Door het uitwisselen van onze geloofservaringen kunnen we elkaar bemoedigen en elkaar tot steun zijn.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3