cföarmonie Sub Jl/ldtriS éJutetd OOSTRUM - VENRAY Zaterdag 1 oktober: Optreden van onze Eikenhofkapel in Woerden. Eveneens op zaterdag 1 oktober zal er weer oud papier worden opgehaald. De leden, die dit oud papier zullen ophalen, worden verzocht om 10.00 uur bij G. Kessels, Stationsweg te zijn. Verwacht worden: Jac LindersH. Litjens, Nico Versteegen, Uw oud papier kunt U vanaf 10.00 uur weer gebundeld aan de straat klaarzetten, waarna onze mensen het zullen komen ophalen. Maandag 3 oktober: Repetities orkest in het gemeenschapshuis van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest. Woensdag 5 oktober: Repetitie tamboerkorps, zoals afgesproken tijdens de laatstgehouden repetitie. DEELN^E_TAMBOERKORPS_AAN_CONCOURS_IN_LOTTUM Door het tamboerkorps van onze harmonie werd op zondag 25 sep tember j.l. deelgenomen aan een Federatief Bondsconcours van de Limburgse Bond van Tamboerkorpsen. Het concours werd geor ganiseerd in een zomers aandoend sportpark Oud Aast aan de Broekhuizerweg in Lottum. Onder leiding van directeur Poels wisten onze tamboers maar liefst 302^ punten te behalen in de Ere-divisie sectie A. Het behaalde aantal punten betekende, dat er een royale, dik verdiende Eerste Prijs behaald v/aswaarmee het optreden in de hoogste Divisie ruimschoots werd bevestigd. Tegelijkertijd was het een fijne beloning voor de gezamenlijke intensieve voorbereiding op dit concours. De thuiskomst in Oostrum, enigszins verlaat door het uitlopen van het programma, werd daarom terecht op een feestelijke manier muzikaal opge luisterd door het orkest van onze harmonie, die hun collega-mu zikanten een klinkende serenade kwamen brengen. Bijzonder fijn was het ook te mogen constateren, dat diverse mensen door hun aanwezigheid blijk gaven van hun belangstelling, belangstelling die bijzonder op prijs werd gesteld. Na deze ontvangst mochten directeur Poels en de leden van het tamboerkorps vele gelukwen- W. Pluk en H. Joosten. MUZIEKVERENIGING 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2