creëerde Oostrum enkele kansen maar ook deze konden niet benut worden. Zo leek deze, door een talrijk publiek gadegeslagen wed strijd, in een gelijkspel te eindigen. Ongeveer 10 minuten voor tijd kreeg Merselo een corner, welke niet voldoende weggewerkt kon worden door de Oostrumse verdediging. Een tweede doelpoging kon verijdeld worden door een op de doellijn staande verdedi ger. Aangezien deze keeperswisseling niet was doorgegeven aan de scheidsrechter en de tijd ontbrak om de shirts te wisselen, kon de scheidsrechter maar één beslissing nemen. De toegekende penalty werd door een Merselo-speler van dichtbij 11 meter) ingeschoten. De resterende minuten waren te kort voor de Oos trumse ploeg om de balans weer in evenwicht te brengen. Zo eindigde deze wedstrijd in een onverdiende nederlaag en kon den we ook naar de overwinningspremie (een pilsje van Arie) fluiten Q-O-o-O-O-O-O-O-O-O—o-o-o—o-o-o-o—o-o-o-o-o—o-o—o-o-o-o—o-o-o-o YSSELSTEYN 8 - OOSTRUM 42_-_4 Oostrum 4 heeft in Ysselsteyn een verdiende overwinning be haald. Vanaf het eerste fluitsignaal was het Oostrum, die de wedstrijd beheerste en het duurde dan ook niet lang voordat Jan Custers voor Oostrum 0-1 kon laten aantekenen. Doordat Jan Custers maar één helft kon spelen, was hij verplicht nog min stens één keer te scoren. Dit deed hij dan ook, zodat hij met een gerust hart de reis naar Lottum kon aanvaarden, wetend, dat Oostrum een ruststand van 2-0 had bereikt. Na de thee had Ysselsteyn even een sterk kwartier en kon terug komen tot 1-2. Juist in deze periode had Jan Ewals geluk bij een hoog schot van 30 meter, waarbij de bal precies onder de lat in het doel viel. Toen even later Jack Linskens er 4-1 van maakte, speelde Oostrum een gewonnen wedstrijd, al kon Yssel steyn nog profiteren van een verdedigingsfoutzodat de eind stand op 2-4 bepaald werd. P.S. Oostrum 4, hartelijk bedankt voor de eerste 2 punten na mens Oostrum 4. o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 12 4

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 12