°0STRUM_1_- E^E.V._1 7-1 (rust 3-1) Ook de vierde conpetitie-wedstrijd werd gewonnen. De 7-1 uit slag doet meer vermoeden dan het was. Oostrum begon goed en na 15 minuten lag de bal al in het net toen Marnie Wijnhoven alert reageerde toen de EE.V-doelman een kopbal van Harrie van Bergen niet onder controle kreeg, 1-0. 6 Minuten later schoot diezelfde Marnie Wijnhoven een corner van links meteen in, 2-0. Daarna was het een rotzooitje. Evertsoord stond op het punt te scoren toen (de mooiste aanval van de wedstrijd) Hans Wilmsen de bal intikte nadat de bal via Toet Poels en Carlo Verheijen voor het doel was gebracht, 3-0. Meteen na deze goal kwam EEV terug tot 3-1, nadat de hele Oostrumse verdediging bij een cor ner stond te slapen. In de tweede helft gebeurde er niets wat het vermelden waard was, alleen vielen er nog vier goals voor Oostrum, 4-1 door Hans Fleurkens (schitterend en rechtsboven in de kruising); 5-1 door Henk van Gogh (attent reagerend, nadat de E.E.V-doelman de bal weer niet klem had); 6-1 door Hans Wilmsen; 7-1 door zijn broer Henri. Zondag naar Melderslo. Deze ploeg heeft evenveel punten als Oostrum (8 uit 4) Dus, zondag naar Melderslo voor de "Ajax - Feijenoord" van de 2e klasse. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o MERSELO 3_-_00STRUM_3 1-0 (0-0) Afgelopen zondag gingen we op bezoek in Merselo waar we het derde elftal als tegenstander ontmoetten. Na de gebruikelijke warming-up (welke voorspoedig liep door het warme weer), konden we met de eerste zweetdruppels op het aangezicht aan deze met zorg tegemoet geziene wedstrijd beginnen. Dat deze zorg niet onterecht was, bleek wel in de eerste helft waarin Merselo en kele goede kansen wist te creëren. Gelukkig voor Oostrum bleef het bij creëren en kwam het woord benutten niet voor in het Merselose woordenboek. Op de momenten, dat Oostrum in de aanval ging, bleek' de verdediging van Merselo het woord paniek wel te kennen. Omdat deze kansen aan beide zijden niet benut werden, kon de scheidsrechter, welke onze in de schaduw staande grens rechter enkele malen negeerde, de eerste 45 minuten met een 0-0 stand afsluiten. In de tweede helft kon Oostrum het spel meer naar zich toe trek ken. De aanvallen van Merselo waren niet meer zo gevaarlijk en er ontstonden minder kansen. Door het uitblijven van de doeipun ten werd de Merselo-ploeg rumoerig en werden er enkele forse overtredingen gemaakt (iets harder ingrijpen van de scheidsrech ter was hier misschien op zijn plaats geweest). In deze periode 11

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 11