9 De organisatie verheugt zich er op U onder de bezoekers van de ze speelgoedtentoonstelling te mogen begroeten. En brengt U kinderen mee: die kunnen zich bovendien vermaken in een kinder speelhoek en meedoen aan een grabbelspel. Tot ziens op de speelgoedtentoonstelling _o—o—o—o—o—o-o—o—o-o—o—o—o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o—o—o-o—o—o—o—o ALGEMENE JPAARDENVERZEKERING_VENRAY 23 september voormiddag is er paardenschatten. Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA: 15 sept. 18 sept. 19 sept. 20 sept 20 sept. 23 sept. 24-25 sept 25 sept. 25 sept. 26 sept 27 sept. 29 sept. 1 okt 1 okt 2 okt 2 okt 4 okt 5 okt 6 okt 11 okt. 13 okt. 13 okt. 14-15-16 okt 17 okt. 18 okt. 18 okt. 22 okt. 25 okt. 27 okt. 29 okt. Harmonie, bestuursvergadering. Fietstocht voor iedereen T.W.C. Vergadering Werkcomité Bestuursvergadering S.V.O. afd. Tennis. Excursie Politiebureau O.V.B. Excursie Veiling Grubbenvorst L.V.B. Speelgoedtentoonstelling op kleuter- en lagere school van 14.00 - 17.00 uur. Harmonie concours voor tamboerskorps in Lottum. Eindtournooijunioren S.V.O. afd. Tennis. "Open avond" kleuter- en lagere school. Jaarvergadering RABO-bank. "Open avond" kleuter-, en lagere school. Harmonie, optreden Eikenhofkapel in Woerden. Harmonie, oud papier ophalen, clubwedstrijden F.E.C. Flying jumpers. Eindtournooi, senioren S.V.O. afd. Tennis. Ledenvergadering L0Z0 afd. Oostrum (zaal v. Dijk). Excursie kaasboerderij, L.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Voetbal. Gevangenisleven van de vrouw O.V.B. Jeugdleidersvergadering S.V.O. afd. Voetbal. Informatieavond Amnesty-International, L.V.B. Dorpsfeesten in de tuinbouwloodsvoor de Harmonie Vergadering Werkcomité. Dag voor alleenstaanden, O.V.B. Bestuursvergadering S.V.O. afd. Tennis. Harmonie, play-in te Echt. Cursus E.H.B.O., O.V.B. Uitwisseling Wilbertoord, O.V.B. Harmonie, Gemeentelijk Muziektournooi in Oirlo.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 9