22_s®Ei^i_si limburgse vrouwen beweging van de l.l.t.b. 5 Openingstijden weekend: zaterdag 09.00 - 13.00 uur 17.00 - 18.00 uur zondag 10.00 - 12.00 uur 17.00 - 18.00 uur O-o-O-Oo-o o—o-o—o o oo o o—o o-o-o o-o o-o-o o-oo Dames L.V:-B„ Op Vrijdag 23 septbrengen we een bezoek aan de C.V.V. te Grubbenvorst Ter gelegenheid van de ingebruikneming van de nieuwe bloemen veiling, is er een grote tentoonstelling. Het accent van deze tentoonstelling zal zeker op de bloemen liggen maar daarnaast zullen er ook tuinbouwprodukten uit ons gebied vertegenwoordigd zijn. Op gezette tijden, kan er genoten worden van bloemschik demonstraties en optredens, waarin de Limburgse cultuur centraal staat. We vertrekken om 09.30 uur bij Café Vermeulen (ieder dient haar eigen vervoer te regelen) De gereduceerde entreeprijs is 5,p.p. U kunt zich vóór vrijdag 23 september opgeven bij: Mevr. D. Wolters, tel. 82129. Op maandag 26 septInformatieavond "Vrede en Veiligheid". We leven in 'n tijd, waarin we dagelijks horen en lezen over wel of niet bewapening en kernraketten, waarin de Ned. bisschop pen hun mening geven door de brief "Vrede en gerechtigheid". Ook de Burgemeester en Wethouders voelen zich geroepen te strij den voor een kernwapen vrije gemeente en hebben een nota ge schreven "Vrede en Veiligheid". Een tijd, ook waarin vele groe peringen de samenleving door demonstraties of andere akties uiting willen geven aan hun streven voor de vrede. Het lijkt ons erg zinvol onze L.V.B. vrouw de gelegenheid te bieden om via deze informatieavond meer inzicht te krijgen in deze zaken. Het programma zal er als volgt uitzien: 1. Opening. 2. Inleiding en algemene uitleg over de politieke en militaire verhoudingen in de wereld en in Nederland, door 'n leraar geschiedenis

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5