3 Vergadering wordt in kennis gesteld omtrent door komité inge nomen standpunt ten aanzien van vertegenwoordiging Werkcomité in komité van ontvangst. Woorden van waardering worden uit gesproken aan adres van organisatie voor de wijze, waarop ge heel verzorgd was. Het geheel was bijzonder geslaagd. - Oostrums 'Wegwijzer. Er is vertraging ontstaan bij gereed maken van de uitgave van Oostrums' Wegwijzer. Begin juli zal de nieuwe uitgave beschik baar zijn. Via huis aan huis verspreiding zal de uitgave be schikbaar gesteld.worden. - Dorpenoverleg a) Onderwerp van bespreking is geweest, realisering van bepaalde projecten die anders niet van de grond zouden komen. Werk zaamheden aan zo'n bouwwerk zou niet conurrentievervalsend mogen zijn voor het gewone bedrijfslevenDe gedachten gaan in zo'n geval uit naar een speciaal project voor jongeren. Er zal geen subsidie worden toegekend; hier zal dus uit sluitend sprake zijn van zelfwerkzaamheid. Als voorbeeld wordt genoemd: uitbreiding kleedruimte van sportkantine. Met toe wijzing van dergelijke objecten zal zeer voorzichtig worden omgesprongen b) Dorpenoverleg is voorstander van toezending kommissiestukken in plaats van raadsverslagenOp deze wijze kan dorpsraad vooraf tijdig geïnformeerd worden en kennis nemen van te be handelen onderwerpen in eerste fase van besluitvorming. - Sacramentsprocessie. Een woord van dank wordt uitgesproken aan al degenen, die betrokken zijn geweest bij de organisatie en verzorging van de jaarlijkse processie. - de aandacht wordt erop gevestigd dat speelveld (trapveld) bij Oude Watermolen op korte termijn buiten gebruik zal worden gesteld, vanwege de slechte toestand waarin "grasmat" verkeertu Uit de vergadering komt de opmerking dat tijdstip van buiten gebruik stellen niet zo gelukkig lijkt met de schoolvakentie voor de deur. Wel is gezorgd voor een ander terrein in de buurt. - Groenvoorzieningen. De groenvoorzieningen rond Oude Watermolen verdienen extra aandacht. Bij plantsoenendienst van Gemeente zouden nogal wat klachten leven ten aanzien van vervuiling van deze groenvoor zieningen. Naast de nodige glasscherven, die men daar aantreft is het zeker niet de bedoeling om er een hondentoilet van te maken. Wij doen dan ook een beroep op iedereen om alles zo netjes mogelijk te houden. - Volgende vergadering zal plaatsvinden op maandag 19 september. Aan ieder wordt een prettige vakantie toegewenst.

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3