Dit betekent dat vanaf inrit H.de Kleijn er ruimte is voor parkeren van 2 auto's. - Omtrent onze brief aan Gemeente Venray omtrent verplaatsing kermisterrein hebben we nog niets vernoemen. Overigens is een eventuele verplaatsing dit jaar niet aan de orde. - Wester Thienweg: uit de vergadering wordt erop gewezen dat in de Wester Thienweg niet of nauwelijks door auto's gedraaid kan worden. De situatie is van dien aard dat regelmatig vanuit de Mgr. Hanssenstraat achteruit de Wester Thienweg wordt in gereden b.v. door vuilniswagen. We zullen Gemeente op deze situatie wijzen. De vergadering realiseert zich dat een goede oplossing moeilijk voor handen is - Clandestiene vuilstort: Ook de Gemeente onderkent het probleem van clandestiene vuil stort. De dorpsraad doet dan ook namens de Gemeente een uit drukkelijk verzoek aan iedereen om clandestiene vuilstort achterwege te laten. Laten wij samen ons best doen om alles leefbaar te houden. Tegen clandestien vuilstorten zal streng worden opgetreden. - Plaatsing Mariabeeld: Gemeente laat ons schriftelijk weten, dat hunnerzijds geen bezwaar bestaat tegen plaatsing Mariabeeld op de plantsoenstrook hoek Geysterseweg/MgrHanssenstraat. Aan plaatsing zijn de volgende voorwaarde verbonden: a) schriftelijke verklaring van geen bezwaar van Fam. Thielen; b) eveneens schriftelijke verklaring dat werkcomité zal zorg dragen voor beheer en onderhoud; c) alvorens met de werkzaamheden te beginnen, dient werkcomité kontakt op te nemen met afd. grondzaken en meetdienst van Gemeente Venray; d) aanpassing van plantsoen dient te geschieden door werkcomité. De hieruit voortvloeiende kosten zijn rekening werkcomité. Vooraf dient overleg gepleegd te worden met plantsoenendienst van Gemèente Venray. Vergadering verklaard zich akkoord met de gestelde voorwaarden. - Uitdeelpost medicijnen. Namens de beide Apotheken in Venray, St. Oda en de Monnikskap, ontvingen wij een brief, waaruit blijkt dat men in de dorpen Oostrum en Oirlo wil starten met een bezorgdienst en recepten ophaaldienst. De ervaringen met uitdeelposten medicijnen elders waren van dien aard, dat men op deze wijze niet verder wilde gaan. Binnen niet al te lange tijd hoopt men een bezorgdienst te starten. Festiviteiten rond 100 jaar Spoorlijn Venlo - Nijmegen 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2