Men kan vertrekken tussen 13.00 en 14.30 upr bij Café Bër van Dijk Mgr. Hanssenstraat te Oostrum. Inschrijfkosten zijn 2,== p.p. Iedereen die van fietsen houdt is hier van harte welkom. Kinderen beneden 12 jaar kunnen alleen onder geleide meedoen. Halverwege de tocht die uiteraard door de mooiste stukken van de prachtige Venrayse omgeving zal voeren ontvangen alle deelnemers een traktatie Deze tocht is de derde, van de vier die T.W.C. in 1983 op het programma heeft staan. Degenen die 3 van de 4 tochten uitfietsen komen in aanmerking voor een fraaie herinnering die straks op zondag 18 september tijdens de 4e Tocht uitgereikt zullen worden. Maar een fietsliefhebber doet niet mee voor alleen die herin nering, bij hem staat het ontspannende plezier natuurlijk ver voorop De interesse voor deze gezinstochten was al erg groot, daarom verwachten wij op zondag 21 augustus een ontzettende grote deelname. Dus mensen kom allen mee fietsen, groot en klein, dan zullen wij zorgen voor een goed verloop. Tot zondagmiddag 21 Augustus a.s.. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- VOLKSDANSEN_IN_DE "WIEENHOF vanaf 40 jaar. Na een succesvol verlopen cursus in het voorjaar, willen wij aan de vele verzoeken tegemoet komen en dit najaar starten met een vaste groep. De bedoeling is om in twee leeftijdsgroepen te gaan dansen en wel van 40 tot 55 jaar en van 55 tot 65 jaar. De volksdansen uit velerlei landen zullen in aangepast tempo en onder gediplomeerde leiding aangeleerd worden. Wij starten op dinsdag 13 september a.s. de 40+groep voor en de 55+groep na de middag. Opgave en inlichtingen: Gonnie Bouten telefoon 80362 Ans v.d. Putten telefoon 82623. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- V0LLEY - BALLEN. Zijn er nog dames die belangstelling hebben om mee te doen met recreatief-volleyen? Onze volleybalclub start weer op 6

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6