vriendschap door samenwerking Vergadering werkcomité Speelgoedtentoonstelling op kleuter- en lagere school van 14.00 - 17.00 uur Harmonie, concours voor het tamboerkorps in Lottum Eindtournooi Junioren S.V. Oostrum afdeling tennis Eindtournooi Senioren S.V. Oostrum afdeling tennis Bestuursvergadering S.V.O. afdvoetbal Jeugdleidersvergadering S.V.O. afdvoetbal Vergadering werkcomité Harmonie, play-in te Echt Harmonie, gemeentelijk muziektournooi in Oirlo Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg Algemene ledenvergadering karnavalsvereniging Concert en toneel Concert en toneel Indoortournooi S.V.Oostrum afdeling tennis tennishal Schaapskooi Venray Intocht St. Nicolaas Vergadering werkcomité Kerstviering - Jeugdvoetbal - Jeugdtennis en C.O.Z.O. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 19 sept. 24 en 25 sept. 25 sept. 25 sept. 2 okt 6 okt 13 okt 17 okt 22 okt 29 okt 30 okt 11 nov 20 nov 21 nov 21 nov 27 nov 19 dec 23 dec LEDEN_VAN_DE BUURTVERENIGING Aanstaande zondag, 21 augustus, organiseert T.W.C. weer een fietstocht voor het hele gezin. Wij willen van de gelegenheid gebruik maken om, met de buurt vereniging, hieraan mee te doen. Er kan gestart worden tussen 1 en half 3Leden van de buurt vereniging die mee willen fietsen dienen rond 2 uur bij van Dijck aanwezig te zijn. Groetjes en hopenlijk allemaal tot ziens! Het Bestuur -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 3e GEZINSFIETSTOCHT_-_OOSTRUM_1 Op zondagmiddag, 21 augustus, a.s. wordt door de Tour-afd. van T.W.C. OOSTRUM de derde tocht van de vier op het programma- staande Gezinsfietstochten verreden. 5 buurtvereniging stationsweg oostrum

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5