SPORTVERENIGING „OOSTRUM" VREUGDE_EN_pMKBAARHEip_OM_NIEUW_LEVEN^ Met 'n diep verlangen hebben Theo en Tiny Janssen (Heyl) - Hatendonkstraat5 - uitgezien naar hun tweede kind. Groot was dan ook hun vreugde en hun dankbaarheid tegenover de Schepper van alle leven toen zij op 16 juli hun droomwens in vervulling zagen gaan en zij met verwondering en bewondering hun tweede zoontje, gezond en wel, mochten verwelkomen en aan Sander konden vertellen dat hij er een broertje bij gekregen had, dat zal gaan luisteren naar de naam FRANK. Theo en Tiny, van harte proficiat met jullie tweede zoon FRANK; moge hij veel vreugde en zon blijven brengen in jullie gezin en moge FRANK zelf ook 'n gelukkige toekomst tegemoet gaan. Wij heten Frank ook van harte welkom in onze parochiegemeen schap. Uw Pastoor. -o-o-o- o- o-o-o-o-o- o- o- o-o-o-o- o-o- o- o-o-o-o- o-o-o-o- o-o-o-o- o- Dinsdag 2 augustus zal "voorlopige" selektie van start gaan met hun training o.l.v. de nieuwe trainer de heer van Bergen. De namen van de "voorlopige" selektie zijn al verscheidene malen gepubliceerd via dit blad en via het mededelingen bord bij ons publicatie adres, café Vermeulen. Donderdag 4 augustus zal de training beginnen voor de lagere elftallen waarbij het accent zeker zal liggen bij het derde elftal welke spelers verplicht zijn mimimaal een maal per week de training te bezoeken. Wij wijzen er nogmaals op dat wij uit zullen gaan van de gedrags regels welke alle actieve leden in een schrijven voor de jaarvergadering hebben ontvangen. Zijn er aan het begin van het nieuwe seizoen nog onduidelijk heden omtrent de nieuw gemaakte afspraken dan kunt u contact opnemen met de leider of een van de coördinatoren Binnen onze vereniging is momenteel een nijpend tekort aan mensen die bereid zijn als grensrechter te fungeren. Indien er belangstelling bestaat om te gaan "vlaggen" zouden wij u willen verzoeken om contact op te nemen met een van de coördinatoren afd. voetbal. Th.Versieyen tel. 81537 R.v.Lieshout tel. 87148 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-oo-oo-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 aanj)E activej3enioren_yoetballers van d^s^jjostrum

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6