Deze twee films zijn gratis. Jullie horen nog wel meer hiervan. Tot dan1 De filmcommissie O.J.C. Iduna. -o-o-o—o-o-o-o-o—o—o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o—O—O—O—O-O—O—o—O—O- AGENDA 2 aug. 6 aug. 11 aug. 15 aug. aug. 20 aug. 21 aug. 28 aug. 3 sept 8 sept 18 sept 19 sept 24 en 25 sept 25 sept 25 sept 2 okt 17 okt 22 okt 29 okt 30 okt 11 nov 20 nov. 21 nov 21 nov 27 nov 19 dec Seniorentraining S.V.O. voetbal Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, bestuursvergadering Vergadering werkcomité Wandeloriëntatietocht L.V.B. Jaarmarkt, A.D.O.R. Fietstocht voor iedereen T.W.C. Fietscrosswedstrijden in Oostrum Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, bestuursvergadering Fietstocht voor iedereen T.W.C. Vergadering werkcomité Speelgoedtentoonstelling op kleuter- en lagere school van 14.00 - 17.00 uur Harmonie, concours voor het tamboerkorps in Lottum Eindtournooi Junioren S.V. Oostrum afdeling tennis Eindtournooi Senioren S.V. Oostrum afdeling tennis Vergadering werkcomité Harmonie, play-in te Echt Harmonie, gemeentelijk muziektournooi in Oirlo Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg Algemene ledenvergadering karnavalsvereniging Concert en toneel Concert en toneel Indoortournooi S.V. Oostrum afdeling tennis; tennishal Schaapskooi Venray Intocht St. Nicolaas Vergadering werkcomité -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KURSUS_^OMGAAN_MET_ELKAAR^ In Venray zal in september 1983 voor de tweede keer een kursus "omgaan met elkaar" georganiseerd worden. Deze kursus wordt begeleid door medewerkers van het Regionaal Instituut voor Maatschappelijke Dienstverlening (R.I.M.) Noordelijk Limburg en de Stichting Geestelijke Gezondheidszorg (G.G.Z.) Noord Limburg. De bijeenkomsten zullen plaatsvinden in de Clockert 2

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 2