6 20 aug. 21 aug. 28 aug 3 sept 8 sept 18 sept 19 sept. 24 en 25 sept. 25 sept 25 sept. 2 okt. 17 okt. 22 okt 29 okt. 30 okt. 11 nov 20 nov 21 nov 21 nov. 27 nov 19 dec. Jaarmarkt, A.D.O.R. Fietstocht voor iedereen T.W.C. Fietscrosswedstrijden in Oostrum Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, bestuursvergadering Fietstocht voor iedereen T.W.C. Vergadering werkcomité Speelgoedtentoonstelling op kleuter- en lagere school van 14.00 - 17.00 uur Harmonie, concours voor het tamboerkorps in Lottum Eindtournooi Junioren S.V. Oostrum afdeling tennis Eindtournooi Senioren S.V. Oostrum afdeling tennis Vergadering werkcomité Harmonie, play-in te Echt Harmonie, gemeentelijk muziektournooi in Oirlo Harmonie, zondagochtendconcert in de schouwburg Algemene ledenvergadering karnavalsvereniging Concert en toneel Concert en toneel Indoortournooi S.V. Oostrum afdeling tennis; tennishal Schaapskooi Venray Intocht St. Nicolaas Vergadering werkcomité o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o S.V.O. AFDELING VOETBAL Ter attentie van de jeugdvoetballers_en_hun_ouders^ Ruilbeurs van voetbalspullen voor jeugdspelers. Op zondag 26 juni a.s. organiseert de jeugdafdeling voetbal een ruilbeurs van voetbalspullen voor jeugdspelers. De bedoeling hiervan is om de ouders en jeugdspelers in staat te stellen, de voor het komende seizoen benodigde voetbalspul len, op een goedkopere manier te verkrijgen. Alle spullen die de speler te klein zijn geworden, o.i.d., kunnen van tevoren op de onderstaande adressen en tijdstippen worden ingeleverd. Uw spullen worden dan geregistreerd en voorzien van een door de ouders of jeugdspelers, zelf bepaalde prijs. De spullen zullen dan op 26 juni van 11.30 tot 13.00 uur te koop worden aangeboden aan de overige ouders en jeugdspelers, in de kantine van de S.V.O. Aansluitend op de verkoop kunnen de geïnde bedragen en de niet verkochte spullen, door de ouders en jeugdspelers worden afge haald. Het is dus de bedoeling dat iedereen die spullen heeft ingeleverd, om 13.00 uur aanwezig is, om de daarvoor geïnde

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 6