TERUGBLIK OP DE SACRAMENTSPROCESSIE Al zullen de boeren en tuinders wel weer naar regen verlangen, toch was het voor ons 'n geluk dat hun wens zondag nog niet in vervulling ging, zodat dit jaar de Sacramentsprocessie doorgang kon vinden met 'n Open Luchtmis op Trans Cedron. De opkomst van hen die meetrokken was dit jaar weer iets groter dan twee jaar geleden; laten we hopen dat dit zo in stijgende lijn mag blijven doorgaan. In onze tijd, nu zoveel mensen, ook in hun geloof zich vereen zaamd voelen, heeft dit openlijk samenzijn voor de Heer een bij zondere betekenis Het is 'n getuigenis van ons geloof dat we Jezus broodnodig heb ben in alle situaties van ons leven. Hij wil met ons onderweg zijn, onderweg naar God, ons enig en ons eeuwig heil. Daarbij kunnen wij ons geen beter gezelschap wensen dan Jezus zelf. En bovendien als iemand recht heeft op onze Hulde en Eer betoon, dan is Hij het toch wel. Ik meen te mogen zeggen dat het werk van het versieringscomité en van allen die zich ingezet hebben voor de processie tot in de puntjes geregeld en keurig verzorgd was - allen heel harte lijk dank. Hartelijk dank aan onze Harmonie die ondanks de druk bezette dag, het toch ook vanzelfsprekend vond om deze processie en Open Luchtmis op te luisteren; hebben wij geweldig op prijs gesteld! Hartelijk dank ook aan Herman Graat die ook dit jaar weer emmers vol rozen schonk, aan Henk Vermeulen voor de jaarlijks terug kerende keurige bloemstukken op Trans Cedron en aan Wiel van de Pas voor de vele strooibloemen. Hartelijk dank ook aan Wieli Swaghoven voor de prima geluids installatie; ik hoorde al geluiden van...... zo'n geluidsinstal latie moesten we in de kerk hebbenje kunt nooit weten! Uw pastoor. o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o - o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- o- O AGENDA 23 juni Jaarvergadering S.V.O. voetbal 25 juni Stratenvoetbal "De Aide Beek" 26 juni Fietstocht voor iedereen T.W.C. 26 juni Harmonie, concert in Oirlo b.g.v. jubileumfeesten 2 juli Harmonie, oud papier ophalen 14 juli Harmonie, bestuursvergadering 2 aug. Seniorentraining S.V.O. voetbal 6 aug Harmonie, oud papier ophalen 11 aug. Harmonie, bestuursvergadering 15 aug. Vergadering werkcomité aug. Wandeloriëntatietocht L.V.B. 5

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 5