L. Duijn, J.M. Custers, J.M. v Goch, B. Broeren, P. v. Bracht, J. de Hoog, H. Joosten, A.C. Linders, W. Tacken, J.J. Raedts, Jac. Linskens, H.M. Vermeulen, J.G. Ewals, M. Litjens. Niet uitbetaalde v/innaarskaarten gaan terug naar de sporttoto. Verdere inlichtingen tel.: 87954, van Broekhuizenstraat 53. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o NOBEL-NIEUWS a.s. Zondag worden er op d?n Boshuizen de jaarlijkse clubkam pioenschappen van Nobel verreden. Om 18 uur zal een aanvang worden gemaakt met het dressuur. Na het dressuur krijgen de deelnemers een spel voorgeschoteld. Na het spel wordt het startsein gegeven voor de cross, waarbij de befaamde Boshuizerberg beklommen zal moeten worden. Voor de liefhebbers zal er ook nog gesprongen worden om de wisselbeker, die in handen is van onze commandant-instrukteur Thij Staaks. Dus inwoners van Oostrum kom allen zondag naar d'n Boshuizen. De entree is gratis en voor een natje en fn droogje is gezorgd. De deelnemers zullen U ongetwijfeld een mooie, spannende en sportieve dag presenteren. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDWANDELVIERDAAGSE1983 Waarschijnlijk zijn een aantal mensen vergeten dat op donderdag 16 juni j.l. de T-shirtjes en de halsdoekjes, die tijdens de vierdaagse zijn gedragen, weer ingeleverd moesten worden. Men kan ze nu nog inleveren bij Mevr. H. Rutten, Randenrade 7, a.u.b. vóór 1 juli a.s. Namens het bestuur van de oudervereniging L. Linders-Termont o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- L^S "Zaterdag 25 en zondag 26 juni a.s. houdt Comeo weer de jaar lijkse fancy-fair, op het sportterrein van "St. Servatius" te Venray. Geopend: 13.00 - 23.30 uur, op beide dagen. Vele attrakties en het spannende Rad van Avontuur. De opbrengst komt ten goede aan de missionarissen en ontwikkelingshelpers uit Venray en omgeving, waaronder Zr. T. Lemmens en Br. F. Basten uit Oostrum".

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 3