Maandag 27 junirepetities in het gemeenschapshuis; van 19.30 - 20.15 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 20.15 - 22.15 uur: repetitie voor het gehele orkest Woensdag 29 juni: repetities in het gemeenschapshuis van 19.00 - 19.30 uur: leerlingen tamboerkorps van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps Zaterdag 2 juli: op deze dag zal er oud papier worden opgehaald. PEELTOERNOOI IN NEERKANT. Door het orkest van onze vereniging werd op zondag 19 juni j.l. deel genomen aaii het Peeltournooi dat op die dag in Neerkant werd gehouden. De uitvoering van de werken Evolution en Caesar en Cleopatra werd door de jury beloond met toekenning van het predikaat "goed". Een resultaat, waarmee directeur Poels en on ze muzikanten terecht bijzonder tevreden zullen zijn. Temeer ook omdat het hier ging om een eerste uitvoering van het stuk Evolution. Een welgemeende gelukwens ook vanaf deze plaats aan directeur Poels en onze muzikanten is dan ook zeker op zijn plaats o-o-o- o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Op zondag 26 juni a.s. organiseert T.W.C. Oostrum wederom een GEZINSTOERTOCHT. Startpunt is café van Dijk aan de Mgr. Hanssenstraat 29 te Oostrum. De starttijd is tussen 9.30 uur en 10.30 uur. Iedereen die zin heeft in een leuke, gezellige fietstocht én de verkeersregels kent kan aan deze tocht meedoen. Het is de tweede tocht in dit jaar; hierna zullen er nog twee volgen en wel op de zondagen 21 augustus a.s. en 18 september a.s. Op 21 augustus en 18 september zal er Ts middags tussen 13.00 uur en 14.30 uur gestart worden. Alle tochten zijn zoveel mogelijk uitgezet op goede, rustige wegen met zo weinig mogelijk verkeer. De omgeving is erg lan delijk en men zal merken dat je op wegen fietst waar men niet zo maar elke dag komt Alle tochten zijn tussen de 25 en 30 kilometer lang. Dus voor elk wat wils, ook voor uw kinderen uiteraard. Als men drie tochten uitfietst; dit moet voor iedereen mogelijk zijn, dan komt men in het bezit van een prachtige herinnering die er best zijn mag. FIETSTOCHT IN OOSTRUM e.o 13

Oostrum's Weekblad | 1983 | | pagina 13